כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל בין מטריקס לאסטורנו, חברת אינטרנט בתחום ה – ERP

11/05/2008

חברת מטריקס, בית התוכנה הגדול ומוביל בישראל וחברת האינטרנט אסטורנו מכריזים על שיתוף פעולה עסקי במסגרתו תאפשר מטריקס לכל לקוחותיה במערכת ה – ERP תפנית להשתמש ביישומי אסטורנו ישירות מתוך סביבת העבודה של תפנית. 

שיתוף פעולה זה הוא ראשון מסוגו בישראל ומאפשר הרחבת סל השירותים המוצע על ידי חברות ה – ERP.

חברת אסטורנו פיתחה כלים לניהול ובקרה על מסגרות האשראי וחיובי הריבית בחשבון הבנק. הטכנולוגיה של אסטורנו, הפועלת בסביבת אינטרנט, מאפשרת להטעין גיליונות אקסל של דפי בנק לצורך ביצוע ניתוחים שונים על פעילות האשראי של החברה: בקרה על חיובי הריבית המבוצעים בחשבון, בחינת חלופות אשראי המוצעות ע"י הבנקים, ביצוע סימולציות לאיתור מסגרות האשראי האופטימאלית והוזלת עלויות המימון.

מערכת תפנית מאפשרת ללקוחותיה בין יתר יישומיה, לנהל את דפי הבנק של החברה. שיתוף הפעולה בין מטריקס לאסטורנו יאפשר לקוחות תפנית להטעין את גיליונות דפי הבנק ישירות מתפנית אל אסטורנו.

בכנס מיוחד שיתקיים ביום ב', 12 למאי בבית מטריקס בשעה 9:00 יוצג שיתוף הפעולה בין החברות ותתבצע הדגמה כיצד פועלות שתי המערכות יחדיו.

בכנס ישתתפו בכירי שוק ה-ERP מהחברות המובילות ובו יישאו דברים: משה אטיאס-CFO מטריקס, דורי איזנבנד מנכ"ל אסטורנו, מנחם ניסנבוים-מנהל חטיבת מערכות עסקיות במטריקס ודורון גרוף, מנהל יישום והדרכה במטריקס.

מערכת אסטורנו, אשר מותאמת לעבודה בנקאית אינטרנטית מלאה, תאפשר ללקוחות תפנית לבצע בקרה אוטומאטית על חיובי הריבית בחשבון הבנק ישירות מן הממשק של מערכת תפנית.

המודול, אשר הוטמע בהצלחה יתרה במטריקס עצמה, מהווה פריצת הדרך הטכנולוגית בתחום ה-ERP . המודול יאפשר לראשונה לחברות עסקיות וללקוחותיהן, זרימת מידע בנקאי שוטף, שיאפשר להן לבצע בקרה יום יומית על חשבונות הבנקים שלהם בצורה ממוחשבת.

מודול אסטורנו יאפשר תחילה לבדוק האם מה שסוכם עם הבנק אכן יושם וכובד ולאחר מכן, הוא יאתר האם מה שיושם בחשבון הבנק אכן מתאים לאותו האופי הבנקאי פיננסי של החברה ולבסוף, יציג חלופות אפשריות שאותה חברה הייתה יכולה לקבל בבנקים אחרים.

המודול החדש יאפשר כמה אפליקציות חדישות מרכזיות:
• בדיקת פערי חיוב - קיום ניתוחים פיננסים להוזלת עלויות בנקאיות בצורה אופטימאלית
• ניתוח חלופות – "מה היה קורה אם הייתי בבנק אחר"
• עצמאות - הכנת תשתית לשאילת שאילתות בנקאיות
• קבלת שקיפות מלאה בכל הנעשה בתנועות חשבון הבנק של החברות

חברות שיחוברו למודול, יקבלו למעשה שרת בנקאי מקביל, ממש כפי שקיים בבנק המנהל את חשבונן. המודול יתממשק היישר אל מערכת ה-ERP תפנית ולחברות ייווצר "שולחן עבודה מקוון" להוזלת הוצאות הבנקאיות.

אודות אסטורנו
חברת האינטרנט אסטורנו פיתחה כלים לניהול ובקרה על מסגרות האשראי וחיובי הריבית בחשבון הבנק. הטכנולוגיה של אסטורנו, ראשונה מסוגה בעולם, מאפשרת לבעלי חשבונות בנק, פרטיים וחברות, לבצע בקרה על חיובי הריבית בחשבון, לאתר את תנאי האשראי הטובים ביותר עבורם, לבצע סימולציות בין מספר בנקים ולנהל את פעילות האשראי היום יומית בחשבון באופן אופטימאלי. הטכנולוגיה שפיתחה אסטורנו, הנמצאת בתהליך אישור פטנטים בארצות הברית, מאפשרת להטעין גיליונות אקסל של דפי בנק לסביבת אינטרנט לצורך ביצוע חישובי אשראי שונים. מערכות אסטורנו פועלות באופן אוטומאטי ומעניקות לראשונה לצרכני אשראי כלים לצורך שיפור תהליך העבודה מול המערכת הבנקאית.
החברה מנוהלת על ידי דורי איזנבנד וד"ר רוני בוטון, כמנכ"לים משותפים.

אודות מטריקס
מטריקס, המעסיקה כ- 3,500 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ,  הסכמי מיקור חוץ, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2007 הגיע לכ- 1.3 מיליארד שקל והרווח הנקי הגיע ל- 79.5 מיליון שקל, גידול של 32% בהשוואה לשנת 2006. מניותיה של חברת מטריקס הגיעו לראש טבלת המניות הפופולאריות ברשימת ת"א 100 בקרב הקרנות הגדולות במשק עם שיעור האחזקות הגבוה ביותר. מטריקס נסחרת גם במדד היוקרתי של 20 החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20.


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.