כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פרומיסק מאבטחת את הרשת הפנים ארגונית של באדג'ט

11/05/2008

מאפשרת לבאדג'ט לנהל את אבטחת המידע בכל תחנות הקצה בישראל מאתר מרכזי

פרומיסק (PromiSec), חברה מובילה בפיתוח ושיווק מוצרי אבטחת מידע להגנה מפני איומים פנים-ארגוניים, הודיעה היום כי חתמה על הסכם עם חברת באדג'ט השכרת רכב ישראל במסגרתו תספק הגנה פנים ארגונית ל- 16 סניפי החברה ברחבי הארץ.

באדג'ט בחרה בפתרון Promisec Spectator Professional של פרומיסק לאור יכולותיו לעמוד בדרישות מדיניות אבטחת המידע של באדג'ט בישראל. הנהלת החברה חיפשה פתרון אשר יאפשר לבצע ניטור ממקום מרכזי אחד ברשת לכל תחנות הקצה, למרות המרחק הגיאוגרפי. בנוסף, הנהלת באדג'ט ביקשה לנהל ולפקח על השימוש בהתקני USB ולוודא שיישומים כדוגמת תוכנות אנטי וירוס יותקנו ויעודכנו בהתאם למדיניות החברה, כמו גם לקבל את היכולת לנהל את היישומים המותקנים בתחנות הקצה, להגביל את השימוש בהם רק ליישומים הקשורים לעסקי השכרת רכבים ולנטרל יישומים שעלולים לפגוע ביעילות הרשת, או גרוע מזה, לפתוח אותה לפריצות אבטחה.

"הטמעת הפתרון של פרומיסק ברשת הארגון מאשר לנו להגן על המידע הנמצא ברשותנו אודות לקוחותינו. פרומיסק מספקת לנו פתרון קל להטמעה עם החזר השקעה כמעט מידי" אמר רותם בר, מנהל  המיחשוב בבאדג'ט. "הסתמכות על פרומיסק לאבטחת את כל סניפי החברה בישראל מאפשר לנו להתרכז בליבת העסקים שלנו- השכרת רכבים".

"פתרון התוכנה של פרומיסק מאפשר לחברות הרוצות לשמור על שלמות המידע שלהן שקט נפשי מפני איומים פנימיים", אמר אמיר קוטלר, מנכ"ל וממיסדי פרומיסק". "אנו מספקים לחברות אבטחה מלאה הן לרשת ההיקפית והן לפנים הארגון, באמצעות שילוב הפתרון שלנו עם תוכנות אבטחה שונות ולנהל את האבטחה בכל מחשבי הקצה ושרתי הרשת בארגון". הטמעה של פתרון אבטחה נטול סוכנים ( Agents ) על גבי תחנות הקצה, מאפשר לארגון לקבל נתונים מיידים, ולאכוף כל מדיניות בנקל.

לבאדג'ט ישראל משרדים ברחבי הארץ- מנהריה ועד אילת. החברה החלה את פעילותה בישראל בשנת 1981. לאחרונה החברה פתחה את בית באדג'ט, מרכז לוגיסטי חדש באיירפורט סיטי. באדג'ט פועלת בכ 120 מדינות בעולם.

אודות Promisec Spectator Professional

Promisec Spectator Professional, הינו פתרון אבטחה מסוגCESM -Clientless Endpoint Security Management, המספק לארגונים פתרון כולל להגנה מפני איומים שמקורם ברשת הפנימית, בין אם נגרמו על ידי גורמי פנים או על ידי שגיאות בהגדרת תצורה טכנית. פתרון זה, הכולל תוכנה בלבד, מותקן לרוב על המחשב השולחני של מנהל המערכת או על שרת ייעודי במרכז תפעול הרשת (SOC/NOC).

Promisec Spectator Professional פועל בשקיפות עם פתרונות Gateway קיימים (Spectator ופתרונות ה- Gateway משפרים ומשלימים זה את זה) וכן עם תוכנות אבטחה שונות במחשבי הקצה (תוכנות צד שלישי) – על מנת לספק אבטחה מלאה הן לרשת ההיקפית והן לפנים הארגון. באמצעות רכיבי גילוי, תיקון, מניעה וניטור, Promisec Spectator Professional מספק פתרון כולל לניהול האבטחה בכל מחשבי הקצה ושרתי הרשת בארגון.  Promisec Spectator Professional מזהה איומים אשר עקפו את מערכות האבטחה ב- Gateway או במחשבי הקצה ואשר הטמיעו עצמם ברשת - מוצרי גישה אלחוטיים, התקני USB או כל ציוד היקפי אחר אשר חובר למחשב קצה או שרת ברשת, תהליכים או תוכנות בלתי מאושרות ועוד איומים רבים ומגוונים. תוך שימוש  בטכנולוגיה לתיקון מרחוק באמצעות עמדת ניהול מרכזי, Promisec Spectator Professional מאפשר למנהלי אבטחת המידע לתקן ולמנוע, מרחוק, תהליכים מזיקים, להסיר תוכנות או יישומים בלתי-מורשים ולהחזיר על כנם שינויים מסוכנים ב-Registry – באופן אוטומטי או ידני וכל זאת מתחנת העבודה שלהם.

אודות פרומיסק:

פרומיסק הינה חברה מובילה בפיתוח פתרונות אבטחת מידע פנים ארגוניים מתקדמים החוסכים את הצורך בהתקנת תוכנה ע"ג הרכיב הנבדק (clientless). מוצריה של החברה מספקים פתרון מקיף לרשת הפנימית המאתרים ומנטרלים איומים פנימיים העלולים לסכן את הארגון. מוצרי החברה מאפשרים אכיפה יעילה של מדיניות אבטחת המידע הפנים ארגונית.

לפרומיסק חוג לקוחות נרחב, הכולל גם מספר חברות ציבוריות, הנעזרות בפתרונותיה  על מנת להגן על עצמם מפני איומים פנים ארגוניים ולאכוף, באמצעותה, תקנים ונהלים רגולטיביים. על לקוחות החברה נמנות החברות בזק, ישראכרט, כלל ביטוח, קומברס, משרדי ממשלה,בנקים ועוד.

פרומיסק הינה חברה בבעלות פרטית, אשר נוסדה ב-2004 על ידי יוצאי יחידה טכנולוגית בצה"ל: אמיר קוטלר, דורון אופנבך, חיליק קוטלר ורוני סוכובסקי. מטה פרומיסק ממוקם בישראל ולה משרדים במנהטן - ניו יורק ובפאריס.
למידע נוסף אודות פרומיסק ניתן לבקר באתר החברה: www.promisec.com


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.