כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סיסקו ו-EMC ישתפו פעולה בפיתוח פתרונות אבטחת מידע

15/05/2008

סיסקו ו-EMC, המובילה בפתרונות לתשתיות המידע, הכריזו על כוונתן להרחיב את השותפות האסטרטגית ביניהן ולהציע ללקוחות פתרונות מקיפים של אבטחת מידע הכוללים את השכבות השונות של תשתית טכנולוגית המידע, לרבות אחסון, שרתים, רשתות ומרכז נתונים.

החברות מתכננות להסתמך על שיתוף הפעולה הקיים ביניהן כדי לפתח מוצרים משולבים ושירותים, על-ידי ניצול המשאבים והטכנולוגיה של סיסקו, EMC ו- RSA – חטיבת האבטחה של EMC. כל אלה יתוכננו כדי לספק ללקוחות את היכולת לגלות, לאבטח ולעקוב אחר השימוש בנתונים רגישים השמורים במרכז הנתונים ובנקודות הקצה של השרת והמערכת השולחנית, כמו גם לחזק אבטחה בזמן שנתונים רגישים מועברים ברשתות ארגוניות.

סיסקו ו-RSA מתכוונות לשתף פעולה בכמה תחומי DLP (מניעת אובדן נתונים) ולספק מערך עשיר של מוצרי DLP מקצועיים ושירותים ללקוחות ארגוניים בתחום אבטחת מרכזי נתונים, הצפנת נתונים וניהול מפתחות. החברות מתכננות גם להרחיב את ארכיטקטורת ייחוס ה- PCI שלהן, המסייעת ללקוחות לבקר ולהריץ דוחות על המערכות שלהם כדי להבטיח תאימות עם תקנות PCI.

"אבטחת נתונים היא תחום מאתגר מאד. בגלל דרייברים תקניים ובלתי תקניים, הלקוחות זקוקים לאבטחה של נתונים רגישים ולנראות טובה יותר של המקומות שבהם הנתונים שמורים. התשובה טמונה בתיאום ושיתוף בחדשנות בפיתוח מוצר, בשותפויות אסטרטגיות ובשירותים מקצועיים", אומר דניס הופמן, סגן נשיא והמנהל האסטרטגי של RSA, חטיבת האבטחה של EMC. "אנחנו מקווים שהעבודה עם מובילים בתעשייה, כדוגמת סיסקו,  תעזור ללקוחות שלנו להתמודד בקלות רבה יותר עם האתגרים. פיתוח פתרונות עם סיסקו יעזור ללקוחות לגלות, לנטר ולחזק את השימוש בנתונים רגישים, ישירות בתוך התשתית – ולא משנה לאן ואיך הנתונים עוברים, או היכן הם שמורים".


אודות EMC

חברת EMC2 היא המובילה העולמית בפיתוח ואספקה של פתרונות לתשתית המידע, ופתרונות המאפשרים לארגונים בכל הגדלים לשנות את הדרך בה הם מתחרים ולייצר ערך מהמידע שלהם. EMC2 מובילה את חזון ה- ILM (Information Lifecycle Management) לפיו מנוהל המידע לכל אורך מחזור חייו הארגוני, תוך מיונו על פי חשיבותו לארגון ועל פי דרישות הזמינות, הביצועים והשימושיות שלו.

את שנת 2007 סיימה EMC עם הכנסות בהיקף 13.23 מיליארד דולר.

EMC2 פועלת בישראל 13 שנים וממוקמת בקריית עתידים, תל-אביב. על לקוחות EMC2 בארץ נמנות חברות רבות בתחומי התעשייה והמסחר, הטלקום, הפיננסים והביטחון.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.