כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

משרד המשפטים בחר ליישם מערכת ALM לניהול פרויקטי תוכנה המבוססת על פתרון QPack של Orcanos הישראלית

18/05/2008

היישום מהווה חלק משיתוף פעולה בין Orcanos למטריקס –גלובל במטרה לשפר את יעילות העבודה בין גורמי הפיתוח השונים

חברת Orcanos, ספקית של פתרונות ALM (Application Lifecycle Management), הטמיעה את פתרון ה – QPack שלה במשרד המשפטים. המערכת תאפשר שיתוף פעולה ורמת שקיפות מלאה בין  צוותי הפרויקט השונים זאת באמצעות שימוש בכלי מעקב ובקרה בזמן אמת בשלבי בדיקות הקבלה של פרויקטי פיתוח התוכנה.

היישום הינו חלק משיתוף פעולה בין Orcanos לבן חברת מטריקס-גלובל (לשעבר מטריקס-תלפיות) הפועלת במודיעין עילית. חברת מטריקס-גלובל מנהלת עבור משרד המשפטים מספר פרויקטים שונים ומגוונים  לבדיקות קבלה של מערכות מידע. באמצעות מערכת ה-QPack, ניתן לעבוד על גבי פלטפורמה אחידה ואינטגרטיבית היוצרת שקיפות ואינטגרציה בין כלל הגורמים המעורבים בפרויקט -  וביישום התכנה במשרד המשפטים.

כמו כן, משרד המשפטים יכול לתקשר און-ליין וברציפות עם המערכות של מטריקס-גלובל, היושבת במודיעין עילית, וכל זאת ללא תלות במיקום או בגורמי הפיתוח השונים. כך ניתן למעשה לקבל תמונת מצב אמינה ובזמן אמת על ההתקדמות  של כל פרויקט.

לדברי טל פפרמן, מנהל תחום QA באגף מערכות מידע של משרד המשפטים, "משרד המשפטים, כגוף ממשלתי המוביל פרויקטים מתקדמים מבוססי תוכנה, חייב לתת דגש מיוחד על שיפור מתמיד של תהליכי העבודה ויישום הפרויקטים במהירות האפשרית. לאחר שנבחנו מערכות שונות בתחום ה - ALM, הגענו למסקנה כי מערכת QPack מתאימה לצרכינו בשל יכולתה המוכחת להביא לזרימת מידע טובה יותר בין הגורמים השונים המעורבים בפרויקט וכך לקצר תהליכי פיתוח בצורה משמעותית."

זוהר פרץ, מנכ"ל Orcanos, מסר כי "זוהי הבעת אמון חשובה עבורנו מצד ארגון ממשלתי מרכזי אשר ראה לנכון להטמיע מערכת המבוססת על פתרונות ה – ALM של Orcanos. אין ספק כי משרד המשפטים, כארגון השואף להתייעל ולשפר את תהליכי פיתוח והטמעה של פרויקטי תוכנה, עושה צעד חשוב בכיוון זה באמצעות יישום המערכת של Orcanos ואנו סמוכים ובטוחים כי התוצאות יתבטאו תוך זמן קצר."

אודות Orcanos

Orcanos הינה חברת תכנה המתמחה בניהול מחזור חיי מוצר בפיתוח (Development Lifecycle Management). מערכת QPack שפיתחה החברה היא מערכת ארגונית אינטגרטיבית המנהלת תהליך פיתוח משלב הגדרת הדרישות השיווקיות (MRD), דרך הגדרת דרישות המוצר (PRD), ניהול משימות הפיתוח ותיקי התכנות, תכנון מבדקים והרצתם ואף ניהול תקלות. המערכת מאפשרת זרימת מידע אוטומטית בין הגורמים השונים שמעורבים בפיתוח, על פי הגדרת תהליכי עבודה המותאמים לארגון ומאפשרת מעקב ובקרה של כל הפעולות שבוצעו או תוכננו להתבצע בזמן אמת. בין החברות שבחרו להטמיע את המערכת של QPack ניתן למנות את פלאש- נטוורקס, אלווריון, Quategra הגרמנית ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.