כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

קוגנוס משיקה פתרון ניהול ביצועים המסייע לבנקים לתמחר ביעילות עסקאות פיננסיות חדשות

18/05/2008

חברת קוגנוס מבית יבמ, מובילה עולמית בתחום ה- Business Intelligence וניהול ביצועים עסקיים (CPM), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה, הכריזה על השקת פתרון ניהול ביצועים שיעזור לבנקים מסחריים לתמחר ביעילות עסקאות חדשות, תוך התחשבות בסיכונים וברווחיות של הלקוחות ועל ידי כך לשפר את הרווחיות של עיסקאות פיננסיות.

התשתית של הפתרון החדש בנויה על מערכת ניהול הביצועים המצליחה של קוגנוס. הפתרון מאפשר למנהלי קשרי לקוחות לתמחר ולדגום תרחישי עסקאות אשראי ועסקאות ללא אשראי, תוך יישור קו עם מטרות התאגיד. בעזרת המערכת, מנהלים יוכלו לנתח הצעות לעסקאות כנגד הפורטפוליו הפיננסי הקיים של הלקוח ולהשיג שקיפות מוחלטת של הרווחיות המתוכננת והסיכונים הרלוונטיים - תהליך המייעל את תמחור העסקה ומבטיח עמידה ביעדי הרווח המוגדרים של הבנק ושיפור ניהול הסיכונים הכולל.

"בעידן בו השוק הפיננסי נפתח לתחרות ובתי ההשקעות נאבקים על יתרונם היחסי מול הלקוחות, תמחור אפקטיבי של מוצרים או שירותים ללקוח הוא קריטי. תמחור תחרותי וכן הצגת נתונים מפורטת ללקוח מאפשרים לספק ללקוח את הנתיב הטוב ביותר עבורו ועבור הבנק לשיפור הרווחיות תוך הקטנת סיכונים", ציין איתן קהן, מנהל התחום הפיננסי בחברת ליבי טכנולוגיות תוכנה.


אודות Cognos / ליבי טכנולוגיות

חברת Cognos an IBM Company, המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה בע"מ, הינה חברת התוכנה המובילה בעולם בתחום הבינה העסקית (Business Intelligence) וניהול הביצועים הארגוניים (Corporate Performance Management). ל- Cognos למעלה מ- 30 אלף לקוחות ביותר מ- 135 מדינות ולמעלה מ- 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם. לחברה הכנסות שנתיות של 877 מיליון דולר.

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: www.libi.co.il.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.