כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מתרשתים ותורמים

18/05/2008

עשרות אנשי עסקים - תורמים ומתנדבים בעמותת "יוניסטרים" התכנסו לאירוע נטוורקינג חגיגי באור יהודה

עמותת יוניסטרים, בראשות יזם ההייטק רוני צארום, קיימה בשבוע שעבר אירוע חגיגי ומרושת במיוחד לעמיתיה, בהשתתפות עשרות אנשי עסקים הנמנים על פורום העמיתים של יוניסטרים ולוקחים חלק נכבד במגוון פעילויות חינוך והכשרה של בני נוער מהפריפריה בתחומי ההייטק, יזמות, מנהיגות ואחריות חברתית.

האירוע התקיים באור יהודה, שם פועל אחד מ-9 מרכזי הפעילות של יוניסטרים ברחבי הארץ. את האירוע כיבד בנוכחותו ראש עיריית אור יהודה דוד יוסף, אשר ציין כי עמותת יוניסטרים מהווה נדבך חשוב בקידום השוויון החברתי, ופעילותה ניכרת היטב בעיר.

עופר ברייר, מייסד קבוצת ברייר ומאמן עסקי בכיר, שהנו גם עמית יוניסטרים, העביר בהתנדבות את ההרצאה המרכזית באירוע, שעסקה בחשיבות הנטוורקינג ככלי לפיתוח עסקי. לדבריו, על מנת לייצר קשרים אישיים אפקטיביים יש צורך בזיכרון (של אנשים, שמות, מפגשים), וכן לדעת להבטיח הבטחות ולקיימן תוך זמן קצר. "נטוורקינג הוא נתינה ולא לקיחה, אבל צריך לדעת לתת למי שיודע ומעוניין לקבל", אמר ברייר, והוסיף כי מערכות קשרים הן המפתח להצלחה, שעפ"י רוב אינה מתאפשרת באופן עצמאי".

רוני צארום, יו"ר ומייסד יוניסטרים, בירך את עמיתי יוניסטרים הוותיקים והחדשים, והודה להם על נכונותם להצטרף לארגון ולתרום מהידע והניסיון שצברו למען עתיד בני הנוער. צארום גם חשף בפני המשתתפים את תוכנית התמריצים של יוניסטרים שתעניק בונוסים לחניכים מצטיינים, במטרה לייצר רמה אופטימאלית של יזמות עסקית וסביבה תחרותית. תוכנית נוספת תלווה את הבוגרים בתהליכי הכניסה לצבא, ללימודים האקדמאים ולשוק העבודה בעתיד.

בין הנוכחים הנוספים באירוע: גיל גידרון מנכ"ל אקסנצ'ר ישראל; מיכה רונן – משנה למנכ"ל בגיר; גידי קדוסי - סמנכ"ל משאבים, אפריקה ישראל; גיל-עד אמיר – רו"ח, AGR;  דוד אלמגור - יזם הייטק ואיש עסקים; גיא פרג - סמנכ"ל כספים דסימה ונצ'רס;

לדברי איריס רף-רונן, מנכ"לית יוניסטרים: "כל השנה אנו משקיעים בנערים ובנערות, ועמלים על קידום המטרות של יוניסטרים. הערב הזה הוקדש במיוחד לעמיתים הרבים שמלווים אותנו בעשייתם ובתרומתם היומיומית, במטרה ליהנות, להכיר ולטוות קשרים חדשים". 

בתמונה מימין לשמאל: דוד אלמגור - יזם הייטק ואיש עסקים; גידי קדוסי - סמנכ"ל משאבים, אפריקה ישראל; איריס רף-רונן, מנכ"לית יוניסטרים; עופר ברייר, מייסד קבוצת ברייר ומאמן עסקי בכיר; רוני צארום, יו"ר ומייסד יוניסטרים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.