כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פילת ייעוץ ניהולי חתמה על הסכם לייצוג חברת Watson Wyatt המספקת נתונים ומתודולוגיות בתחום השכר, הטבות ותעסוקת עובדים

19/05/2008

פילת ייעוץ ניהולי חתמה על הסכם לייצוג חברת Watson Wyatt שרותי מידע בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה תספק החברה מתודולוגיות, נתונים ומאגרי מידע בתחומי השכר, הטבות ופעילות תעסוקתית לעובדים.

חברת Watson Wyatt שירותי מידע הינה חלק מקבוצת הייעוץ הגלובאלית המובילה  Watson Wyatt הנסחרת בנאסד"ק וכן בבורסה בניו יורק.

הסקרים של חברת Watson Wyatt נערכים ביותר מ-90 מדינות בכ-6 יבשות. מאגר הנתונים הבינלאומי שלה כולל מידע על מדיניות שכר והטבות של מיליוני מועסקים המבוסס על הסקר השנתי בו משתתפים ארגונים ועסקים  צומחים ועד קונגלומרטים מהגדולים בעולם.

"חברת Watson Wyatt הינה שחקן מוביל בשוק העבודה הבינלאומי בתחום אספקת נתונים המשמשים לקבלת החלטות בתחום של שכר ותעסוקה. מאגרי המידע שלה בתחום השכר והטבות ידועים בעולם כולו כמקור האמין ביותר למידע עדכני לתהליכי שכר והטבות", אמר ששון עוז מנהל פילת ייעוץ ניהולי, "אנו שמחים לעבוד עם Watson Wyatt המביאה לשוק התעסוקה הישראלי את המומחיות והידע העולמי שלהם. הסכם זה בשילוב עם רכישת עצמון פתרונות שכר וקרטש סקרי פרמצבטיקה בתחלית השנה, הופכת את פילת לגוף מוביל בישראל במתן פתרונות תגמול מתקדמים.

"אנו שמחים מאד על שיתוף הפעולה עם פילת שיאפשר לנו להרחיב את טווח פעילותנו ולכלול אף את ישראל", אמר גרהאם שאו מנהל התחום ב- Watson Wyatt, "אנו מאמינים שהלקוחות שלנו מקבלים את השירות הטוב ביותר היות ואנו משלבים ידע וניסיון מקומי עם ידע גלובאלי, המאפשרים לנו לספק ללקוחות תמונה מלאה על נושא השכר והטבות ,ובכך לייצר תוכניות תשלום מבוססות שוק לארגונים שלמים".

אודות פילת:

פילת ישראל מקבוצת פילת טכנולוגיות הבינלאומית (LSE PLTT; TASE PILT)  , היא החברה המובילה בישראל המתמחה במתן פתרונות מקצה לקצה בתחום משאבי האנוש והייעוץ הניהולי.

פילת ישראל, אשר הוקמה ב- 1974, מציעה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים פתרונות  בתחום משאבי האנוש הכוללים : יעוץ - פתרונות יעוץ כוללים ומקצועיים להעלאת ערך החברה באמצעות שינוי או שיפור מערכתי של הארגון. הפעילות כוללת: ייעוץ אסטרטגי, פיתוח ארגוני, ייעוץ IT, ייעוץ שכר, תגמול ותמרוץ, הערכה ומשוב ומחקר והערכה . אבחון ומיון - אבחון בכירים, אבחון מקוצר, ייעוץ קריירה, משוב, ייעוץ לפורשים, הפעלת מטה גיוס. גיוס והשמת בכירים- פעילות גיוס והשמת בכירים למגוון משרות לארגונים מובילים בשוק הישראלי והבינלאומי.

אודות Watson Wyatt הבינלאומית:

Watson Wyatt הנסחרת בנאסד"ק ובבורסה בניו-יורק (סימול NYSE, NASDAQ: WW) הינה שותף עסקי מרכזי לארגונים בינלאומיים מובילים בנושאים פיננסיים ומשאבי אנוש. השירותים הגלובאליים של החברה כוללים: ניהול ההוצאות והאפקטיביות של תוכניות תגמול לעובדים, פיתוח אסטרטגיות תגמול ותמרוץ, ייעוץ לגופים על של תוכניות פנסיוניות על השקעות אסטרטגיות אופטימאליות ,ייעוץ אסטרטגי ופיננסי לחברות שירותי ביטוח וחברות פיננסיות.

לחברת Watson Wyatt 7,000 עמיתים ב-32 מדינות.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.