כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

איש העסקים והמשקיע, הרב יוסף בוימגרטן, בטור חדש על התנהלות נכונה מול גופים פיננסיים גדולים ועל דרכים לחיסכון בהוצאות משק הבית

20/05/2008

פורטל הכלכלה והפיננסים "אקונומיסט" גאה לצרף לנבחרת כותבי הטורים שלו את המשקיע ואיש העסקים הרב יוסף בוימגרטן, אשר יפרסם טור שבועי מדי יום שני בנושא התנהלות נכונה מול גופים פיננסיים גדולים ודרכים לחיסכון בהוצאות משק הבית. הטור הראשון יעלה ביום שני הקרוב, 26.5.2008.

הרב יוסף בוימגטרן (34) הוא בעליה של קרן ההשקעות "בשלווה", הנחשבת לקרן ההשקעות החרדית היחידה הפועלת בישראל. בשנים האחרונות השקיעה הקרן מיליוני דולרים בפרויקטים נבחרים ובחברות שונות בארץ ובעולם. לאחרונה הגיע הרב בוימגרטן להחלטה שהגיע הזמן גם ציבור המשקיעים הכללי בישראל יוכל להנות מניסיונה ומאיכותה של קרן ההשקעות.

הרב יוסף בוימגרטן נולד בלונדון, עלה לארץ בגיל 18 ומתגורר כיום בירושלים עם רעייתו וילדיהם. הוא ניהל בעבר את האחזקה של המרכז העולמי של חסידות בעלז בירושלים, ואף היה חתום על טור שבועי בנושאי כלכלת בית בעיתון החרדי "המודיע". בשנותיו הראשונות בעולם עסקים התמחה בוימגרטן בחילוץ עסקים שנקלעו לקשיים כספיים, וכן בהשקעות שונות בתחומי העסקים, התעשייה והנדל"ן. בוימגטרן הוא בין מקימי עמותת "כתר ישועה", הפועלת במשרדי החברה בקרית בעלז ומטפלת בחולים הזקוקים לתמיכה כספית.

ליוסף בויגרטן מספר כללי זהב המלווים אותו מתחילת דרכו העסקית. אחד מהם הוא לא להיכנס לשותפות או להשקעה חדשה, לפני שווידא שיש בה לפחות אחד משני הפרמטרים הבאים – "להכיר את המשקיע או להכיר את ההשקעה. כשיש את שניהם זה כמובן הכי טוב", מסביר בוימגרטן להבהיר, "אבל גם פרמטר אחד מהשניים זה לפעמים מספיק".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.