כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אוטודסק מדווחת על הכנסות של 599 מיליון דולר ברבעון הראשון לשנת הכספים 2009

20/05/2008

אוטודסק, המובילה בפתרונות ושירותים ייעודיים לכל תחומי ההנדסה המיוצגת בישראל על ידי חברת אומניטק מקבוצת מל-תים, הודיעה על הכנסות של 599 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת הכספים 2009, שהסתיים ב 30 אפריל 2008, עליה של 18% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. הכנסות נטו הסתכמו ב-95 מיליון או 0.41 דולר למניה מדוללת לפי עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP). הכנסות נטו ברבעון הראשון של השנה הקודמת הסתכמו ב-83 מיליון דולר או 0.34 דולר למניה מדוללת לפי עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP).

"התחלנו את שנת הכספים הפיסקלית 2009 עם תוצאות חזקות ברבעון הראשון", אמר קארל באס, נשיא ומנכ"ל אוטודסק. "שווקים בינלאומיים, ובמיוחד כלכלות מתפתחות, ממשיכות להוות בסיס לצמיחה הכללית בהכנסות שלנו. אנו גם ממשיכים לחוות צמיחה חזקה במוצרי התלת מימד שלנו. אוטודסק ממשיכה להוביל טכנולוגיות תכנון חדשניות עבור מגוון תעשיות אדריכלות, הנדסה, ייצור, מדיה ובידור. אנו נמשיך לעבוד קשה ולעצב את ההתפתחות של מגמות התכנון בתעשייה כמו אב הטיפוס הדיגיטלי ועיצוב בתלת מימד (BIM)".

ההכנסות משווקי הכלכלות המתפתחות עלו ב- 41% לעומת הרבעון הראשון של שנת 2008 ל -101 מיליון דולר המייצגות 17% מההכנסה הכללית. הצמיחה הבולטת בכלכלות המתפתחות הובילה לביצועים חזקים ב- EMEA ובאזור אסיה פאסיפיק. ההכנסות ב- EMEA הסתכמו ב- 259 מיליון דולר, עליה של 25% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
 
הרווחים שהושגו ממכירת פתרונות תוכנה מבוססי תלת מימד של החברה, ביניהם תוכנות אוטודסק Inventor, Revit ו-Civil 3D ותוכנת NavisWorks ו-Robobat צמחו ב-37%  בהשוואה לרבעון הראשון אשתקד והסתכמו ב-146 מיליון דולר ומהווים 24% מסך ההכנסות.  אוטודסק שיווקה כ-35 אלף רישיונות תוכנה למוצרים מבוססי תלת מימד, כולל  יותר מ-11,500 רישיונות תוכנת Inventor לתחום ההנדסה המכאנית ו-24 אלף רישיונות תוכנה לתחום האדריכלות, הנדסה ובניה -  ,Revit Civil 3D ו- .NavisWorks בנוסף ההכנסות ממוצרי דו מימד ורטיקליים עלו ב-16% בהשוואה לרבעון הראשון של שנת הכספים 2008.

אודות אוטודסק

אוטודסק, המובילה בפתרונות ושירותים ייעודיים לכל תחומי ההנדסה. פתרונות אוטודסק מבוססים על הטכנולוגיה המובילה והנפוצה ביותר בעולם בתחום של תכנון ושרטוט ממוחשב, בדו מימד ותלת מימד, והפכו לסטנדרט עולמי דה-פקטו בעולם כולו. אגף אוטודסק עוסק בהתקנות, הדרכות, הטמעות וליווי פרויקטים, וזאת בחמישה מגזרים שונים: אדריכלות ובניה, מכאניקה, הנדסה אזרחית, מיפוי ומדידות, מדיה ובידור.

אודות אומניטק

אומניטק, מקבוצת תים-מלם, היא ספקית פתרונות מחשוב, תוכנה וניהול IT כוללים לשוק ה-SMB והשוק הארגוני, מהמובילות בארץ. לחברה ניסיון של 25 שנים בתכנון ושיווק פתרונות תוכנה וחומרה, רשתות תקשורת, הדרכה, הטמעה, תמיכה, ואספקת פתרונות תחזוקת ציוד ממוחשב.

לאומניטק, המעסיקה כ-300 עובדים, קשרים עסקיים עם חברות גלובליות מובילות כמו יבמ, דל, לנובו, ויוסוניק, מיקרוסופט, נובל, סיטריקס, EMC ואחרות. בנוסף, היא הנציגה הגדולה והמובילה בישראל של חברת אוטודסק ( Autodesk), וכן נציגה בלעדית של Viewsonic.

אומניטק מספקת פתרון לארכוב וניהול מסמכים דיגיטאלי במודל ASP/Local של חברת "אוצר", פתרון קופות לניהול קמעונאי בסביבת SAP Business One במודל  ASP/Local של חברת "יופיטק", שירותי אירוח (ASP) בחוות השרתים שלה והינה ספק ISP מורשה מטעם משרד התקשורת של שרותי אינטרנט מתקדמים ללקוחותיה, הכוללים חבילות אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירוול ועוד.  רשת "אומניטק מחשוב" שבבעלות אומניטק, פועלת בפריסה ארצית באמצעות מערך מפיצים לשוק העסקי.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.