כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת Novell ו-HP הכריזו על תוכנית הגירה ללקוחות ניהול הזהויות של HP

20/05/2008

בתחילת השנה, HP הכריזה כי תמקד את השקעותיה  בלקוחות קיימים בתחום של ניהול זהויות ולא במכירת מוצרים ללקוחות חדשים

חברות Novell  ו-HP הכריזו על על הסכם בלעדי לביצוע הגירה של לקוחות HP בתחום ניהול הזהויות וההרשאות (IDM)  אל מוצרי ניהול הזהויות של Novell. כחלק מההסכם בין החברות, יציעו HP ו-Novell שירותי הגירה משותפים, כאשר  HP תמכור את פתרונותיה של Novell בתחום ניהול הזהויות והאבטחה ו-Novell תנפיק ותחדש רשיונות לפתרונות ניהול הזהויות של HP.

בתחילת השנה, HP הכריזה כי תמקד את השקעותיה בלקוחות קיימים בתחום של ניהול זהויות ולא במכירת מוצרים ללקוחות חדשים. על מנת לוודא כי ללקוחות קיימים של HP תתאפשר גישה לפתרונות הטובים ביותר בתחום ניהול הזהויות,הוחלט כי  לקוחות HP יוכלו להצטרף לתוכנית ולעבור לפתרונות המתקדמים של נובל בתחום. לקוחות שיבחרו להשאר יקבלו תמיכה על ידי HP.

"החלטנו לשתף פעולה עם Novell בשל הפתרונות והיכולות הטכנולוגיות שלה בתחום, ההכרה בהיותה מובילת שוק והרצון והנכונות שגילו לעבוד עם לקוחות HP" אמר בן הורוביץ, סגן נשיא ומנכ"ל לתחום אופטימיזציה טכנולוגית בעסקים בחברת HP. "מטרתנו המשותפת הינה לוודא כי לקוחות HP מקבלים תמיכה במהלך המעבר".

פתרונות נובל בתחום ניהול הזהויות והאבטחה תוכננו על מנת לסייע ללקוחות של ארגונים לענות על האתגרים העסקיים של הפחתת יכולות גניבה של נתונים וזהויות, לפשט אדמניסטרצייה של IT, לאכוף מדיניות אבטחה ארגונית ולעבוד בתאימות מלאה עם מוצרי אבטחה אחרים. 

תוכנית ההגירה של HP ו-Novell כוללת תמיכה מקיפה ללקוחות במהלך תהליך ההגירה הבאה לידי ביטוי במתן רשיון מלא ללקוחות פתרון Identity Center  של HP. הצעה זו תהיה תקפה למשך שנה. בנוסף תספק החברה שירותי הגירה - השירות שיסופק על ידי היועצים יסייע להבטיח מעבר חלק עם מינימום תקלות לעסקים של לקוחות. כמו כן, שתי החברות יפתחו במשותף כלים שיסייעו לצוותים המשותפים להקל את המעבר באמצעות כלי הגירה.

"לנובל מוניטין ידוע באספקת פתרונות מובילים לכ-6.000 לקוחותיה בעולם בתחום ניהול הזהויות והאבטחה" אמר ג'ים איבזרי, מנכ"ל תחום ניהול הזהויות והאבטחה ב – Novell " ביחד עם HP , נוכל לעזור ללקוחות להפחית עלויות IT ולאפשר פרוידקטיביות למשתמשים מהיום הראשון".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.