כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

גולשים למען הכלל: 25 אלף שקלים נתרמו לקהילה בעידודה של הרשת החברתית קליקות

21/05/2008

הנהלת אתר קליקות - www.klikot.co.il - המתגמל כספית את חבריו עבור הפעילות באתר, הודיעה לחברים שעל כל שקל מהכנסותיהם באתר הנתרמים  לקהילה, תתרום הנהלת האתר שקל משלה

לא כל יום נתקלים ברשתות חברתיות שמנסות להניע שינוי ולעודד את חבריהן לתרום לקהילה. קליקות, הרשת הישראלית הראשונה המתגמלת כספית את חבריה עבור פעילותם באתר, החליטה שזה הזמן לקצת סולידריות והחלה לעודד את חבריה לתרום את הרווחים שלהם מהאתר לעמותות ומוסדות תמיכה שונים. לשם כך, הודיעה הנהלת האתר כי כל חבר התורם את הכנסותיו מקליקות לקהילה, יזכה להכפלת תרומתו, על ידי הנהלת האתר. במהלך החודשיים האחרונים תרמו גולשי האתר סך כולל של 12,200 שקלים, אותם הכפילו מנהלי האתר ל-25 אלף שקלים.

תגמול הגולשים באתר מבוסס על רישום גולשים חדשים לאתר, כאשר בעקבות רישום של כל חבר חדש לאתר ניתן לקבל תגמול כספי יומי.  בנוסף, ניתן לקבל תגמול כספי עבור יצירת תוכן, כמו העלאת אלבומי תמונות, כתיבת כתבות, שירה, פרוזה, וניהול אירועים  ופורומים היוצרים תנועה של גולשים באתר.

את מגמת התרומה החלה גולשת מן השורה, טלי לביא, שהחליטה לתרום לעמותה למלחמה בסרטן את רווחיה מהאתר.  סיפור התרומה התפשט והפך את הנוהל לנורמה. הנהלת האתר הכפילה את סכום התרומה ונוהל חדש נולד. עד היום, פחות מתשעה חודשים מהפעלתו, תיגמל האתר את חבריו במעל 200 אלף שקל.

"אני שמח שהיוזמה הראשונית למהלך התרומות באה מחברי האתר ", אומר מנכ"ל החברה אורדן טרבלסי. "צוות האתר מקבל מדי יום אלפי פניות מיוחדות מחברים באתר, וכולנו עומדים נפעמים מאופיים המדהים של הישראלים שמוכיחים שעדיין 'כל ישראל חברים', וכי עבורם קליקות היא מעבר לעוד רשת חברתית, היא גם רשת חברים למען הקהילה,  אנו גאים בגולשים המדהימים שלנו, ושמחים להכפיל את תרומתם לקהילה על ידי הוספת סכום זהה, תרומת הנהלת האתר".

קליקות הוא אתר הדגל של חברת סיגמא-ווייב בע"מ, שהוקמה בשנת 2007 ומתמקדת בפיתוח רשתות חברתיות ברשת האינטרנט והסלולאר.

"קליקות", www.klikot.co.il, רשת חברתית ישראלית הראשונה בעולם המתגמלת כספית את גולשיה עבור פעילותם באתר, הרשת מחולקת לתתי-רשתות חברתיות  לפי קבוצות גיל עיקריות, ומאפשרת יצירת מעגלים חברתיים לפי נושא משותף, בנוסף, האתר משתמש בטכנולוגיות אינטרנט חדשניות, שפותחו בחברה, ואשר מעניקות חווית גלישה ייחודית, מהירה ובטוחה. "קליקות" צמח בקצב ממוצע של 100% בחודש וחברים בו מעל 200,000 משתמשים.

בתמונה מימין לשמאל: ברק ואורדן טרבלסי, יזמי ומנהלי האתר . צלם: כפיר מאיר

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.