כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

VMware משיקה פתרון חדש לניהול ואוטומציה של מערך הווירטואלי בארגון

22/05/2008

חברת VMware (סימול: VMW), המובילה בעולם בתחום הוירטואליזציה, משיקה את הפתרון המלא של ה-VMware Lifecycle Manage.

המוצר החדש מספק שליטה על הסביבה הוירטואלית ומראה, על פי דרישה, את סטטוס הפעילות הוירטואלית בארגון, כגון למי יש מכונה וירטואלית, מי אישר את המכונות הוירטואליות, היכן הן פרוסות, כמה זמן הן פעילות ועד מתי צפויות לפעול. פתרון VMware Lifecycle Manage אף מספק למנהלי ה-IT את היכולת למדוד ולהעריך את החזר ההוצאה בעקבות השימוש במכונות הוירטואליות עבור כל מחלקה בנפרד, מקטין למנהל המערכת את הצורך לביצוע משימות ידניות שחוזרות על עצמן, וכן מאפשר לארגון לאכוף מדיניות ה-IT תחת סטנדרטים מחמירים, אותם מגדיר הארגון.

המערך הוירטואלי של VMware עוטף את האפליקציות ומערכות ההפעלה תחת "קונטיינרים" ניידים ומנוהלים, המשפרים משמעותית את רמת האבטחה, הזמינות והביצועים של האפליקציות ומערכות ההפעלה גם יחד. ככל שהלקוחות הופכים את תשתית VMware לסטנדרט ארגוני לפריסת מכונות וירטואליות, הם מגלים כי זוהי הדרך הטובה ביותר להרצת אפליקציות בצורה מאובטחת, ושרידה המאפשרת המשכיות עסקית ולהפחתת צריכת אנרגיה בארגון. מוצר ה- VMware Lifecycle Manage מקנה ללקוחות כלים ניהול מתקדמים. לצורך יישום עקבי ואוטומטי להגשת בקשות, אישורן, ייצור מכונות, עדכון ופרישה של מכונות וירטואליות.

" VMware Lifecycle Manageמאפשר ללקוחות למכן לחלוטין את אספקת המלאי, מערך החיובים וההוצאה משירות פעיל של המכונות הוירטואליות", כך מסר רג'ו רג'ורם, סגן נשיא מוצרים ופתרונות ב-VMware. "הפתרון הינו חלק בלתי נפרד מהמוצרים החדשים והרבים של VMware, הנמצאים בשוק ומציעים רמות חסרות תקדים של אוטומציה ויכולת שליטה על מרכז הנתונים".

"סקר ESG, שנערך לאחרונה בקרב משתמשים שאימצו או מתכננים לאמץ שרתים וירטואליים, מראה כי המשתמשים צופים, שמספר המכונות הוירטואליות שלהם יגדל ב-173 אחוזים בשנתיים הקרובות", כך מסר מארק בואוקר, אנליסט תעשייתי ב- ESG. "כדי להתמודד עם הצמיחה המאסיבית הזו, VMware Lifecycle Manage מספק לארגוני IT שיטה בדוקה לאוטומציה באמצעות יישום גישה תקנית לניהול בקשות משתמשים  לאספקת מכונות וירטואליות, תוך כדי ביטול המשימות הידניות והחוזרות".

מגמה חדשה:

פתרון מקיף זה של VMware מאפשר לארגונים גדולים להציע שירות חדש, במסגרתו יוכלו לקוחות SMB "להתארח" על המכונות הוירטואליות בארגון.

למידע נוסף על ה- VMware Lifecycle Manage: http://www.vmware.com/go/lcm.

 
חברת VMware (סימול: VMW) הינה החברה הבינלאומית המובילה בפתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות העבודה ועד בסיסי הנתונים. פתרונות החברה מסייעים ללקוחות החברה מכל הגדלים להתרחב, למנוע השבתת שרתים, להגביר את אבטחת המערכות ולעבור לירוק.

עם רווחים של 1.3 ביליון דולר ומעל 100,000 לקוחות ו-10,000 שותפים עסקיים בשנת 2007, VMware הינה אחת מחברות התוכנה הציבוריות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה. 

כתובת אתר החברה: www.vmware.com

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.