כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

התפתחות דרמטית בפרשת הונאת הביטוח וזיוף החתימות ברשת החינוך התורני של ש"ס

22/05/2008

סוכן הביטוח שלומי גפן תובע באמצעות עו"ד אלעד מן ממשרד מן-ברק, 400 אלף שקל נוספים מסוכנות הביטוח "שלהבת -יהודה אמיתי" מעבר לתביעה הראשית שהוגשה במחצית השנה שעברה, על סך 3,000,000 ₪ בטענה, כי סוכנות הביטוח "שלהבת – יהודה אמיתי" ממשיכה להונות מבוטחים בשיטה של "עוקף בית משפט" ולהתנכל מסחרית בתובע, באופן הגובל בפלילים התביעה הוגשה השבוע לבית המשפט השלום בירושלים (14780/08 תא).

תחילתה של הפרשה בחקירה שערכה חברת הביטוח "מנורה מבטחים" לפיה עלה, כי גורם או גורמים הקשורים בסוכנות הביטוח "שלהבת יהודה אמיתי" לקחו חלק בתעשיית זיוף חתימות ובגניבת מבוטחים במרמה מתיק הביטוח של שלומי גפן אל תיק הביטוח של "שלהבת יהודה אמיתי".

עוד בטרם הושלמה החקירה של חברת הביטוח "מנורה מבטחים" הגישו ראשי "שלהבת יהודה אמיתי" תביעה נגד גפן שלומי, חברת הביטוח "מנורה" ואחרים, בטענה לזיוף חתימות, הונאת מבוטחים ולשון הרע. במסגרת הדיון המקדמי טען ב"כ "מנורה מבטחים" כי תביעה של "שלהבת יהודה אמיתי" הינה "הפוך על הפוך" והן גפן והן "מנורה מבטחים" הגישו כל אחד בנפרד בקשה למחיקת התובענה על הסף.

לאחר כארבע חודשים הגיש שלומי גפן באמצעות עו"ד אלעד מן, תובענה בסך 3,000,000 ₪ בביהמ"ש המחוזי נגד "שלהבת יהודה אמיתי" וראשיה ונגד איש הקשר של "שלהבת יהודה אמיתי" בחברת הביטוח "מנורה מבטחים" בטענה לתעשיית זיופים, גניבת מבוטחים מתיק הביטוח של שלומי גפן אל תיק הביטוח של "שלהבת יהודה אמיתי", הונאה, מרמה, קשירת קשר להכפשה בפלילים, לשון הרע במסגרת מכתבי נאצה קשים עד כדי הסתה לרצח: "דינו [של גפן] כמוסר ורודף".

לאחרונה הודיע גפן לרב אריה דרעי על רצונו להזמין אותו למסור עדות מומחה מטעמו בדבר האופן בו נעשה מכרז הביטוח ברשת החינוך של ש"ס והזהיר אותו מחשד לתאום עדויות עם ראשי "שלהבת יהודה אמיתי".

בימים האחרונים חלה התפתחות דרמטית בתובענה כאשר גפן המיוצג על ידי עו"ד אלעד מן ממשרד מן-ברק הגיש תביעה נוספת בסך 400,000 ₪ בביהמ"ש השלום בירושלים נגד "שלהבת יהודה אמיתי" וחיים אמיתי בטענה להמשך מסכת הונאת הביטוח, גניבת המבוטחים ולשון הרע, כאשר בין היתר על מכתבים רשמיים של רשת החינוך של ש"ס נרשם מספר הפקס של "שלהבת יהודה אמיתי" וכאשר נציג "שלהבת יהודה אמיתי" האשים את גפן במספר שיחות טלפון שהוקלטו במתן שוחד, פגיעה בעובדים ועוד .

גפן טוען כי בפעילותם השיטתית והזדונית, על גבול הפלילים של "שלהבת יהודה אמיתי", לרבות דברי הנאצה והבלע נגדו, נגרמו לו נזקים כלכליים אדירים, אובדן הכנסות, עוולות מסחריות ולשון הרע. טרם הוגשו כתבי הגנה לתביעה זו.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.