כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מדריך לתכנון דל הספק באמצעות CPF זמין להורדה חינם מאתר PFI

26/05/2008

פורמט ה-CPF של קיידנס מפורט במדריך

PFI-Power Forward Initiative, הינה קבוצה המורכבת ממובילים המייצגים את כל מגזרי תעשיית האלקטרוניקה, הודיעה על פרסום מקוון של "מדריך מעשי לתכנון דל הספק.

המדריך מאגד בתוכו אלפי שעות של תכנון מעשי בקרב 26 החברות הלוקחות חלק בקבוצת ה- PFI, בקשת רחבה של מוצרים ושל תכנונים דלי הספק. המדריך מספק דוגמאות מפורטות של תכנון מהיר, יעיל המיועד להספק נמוך, תוך שימוש ב-CPF -Common Power Format של תקן Si2 -Silicon Integration Initiative, בסביבה מלאה ומוכללת לתכנון דל הספק.

המדריך זמין לצפייה ולהורדה חינם בכתובת: www.powerforward.org

"מדריך מקיף זה מיועד למתכנני מעגלים משולבים והוא מייצג את הלמידה הקולקטיבית של החברות הלוקחות חלק ביוזמת ה-PFI. כולן עזרו לעצב את מפרט ה-CPF ויישמו אותו בתהליכי תכנון דל-הספק מתקדמים במהלך השנתיים האחרונות", מספר פאנקאג' מאיור, מנהל קבוצת Business Enablement בקיידנס. "המדריך יספק מידע יקר ערך למתכננים המעוניינים להשיג את החיסכון המטבי והמרבי בהספק, עם עקומת למידה מינימלית".

קיידנס תרמה את פורמט ה-CPF לקבוצת התקן Si2 בשנת 2006. התרומה התאפשרה הודות לסקר CPF מקיף שערכו היועצים של ה-PFI, אשר סיפקו יותר מ-500 משובים ששולבו בסופו של דבר ב-CPF. המדריך החדש לתכנון דל הספק מרחיב את התועלת ואפשרויות השימוש של ה-CPF עם מתודולוגיה מוכחת ומידע מפורט על התנסויות ספציפיות של מתכננים. מאז קביעת התקן על-ידי הקואליציה להספק נמוך של ה-Si2 בתחילת 2007, ה-CPF נמצא בשימוש בהצלחה רבה ביותר מחמישים תכנונים דלי הספק ומוכחים המיוצרים ברחבי העולם.

אודות PFI

קבוצת הייעוץ PFI מורכבת ממנהיגים המייצגים את כל מגזרי תעשיית האלקטרוניקה, לרבות מוליכים למחצה, ייצור, ציוד מוליכים למחצה, מערכות ואוטומציה בתכנון אלקטרוני. היקף ההשתתפות של החברות הללו מעיד על יכולת היישום והשימושיות המקיפה של ה-CPF בקשת רחבה ביותר של דרישות תכנון דל הספק.

אודות Cadence

Cadence Design Systems (קיידנס) היא חברת תוכנה ציבורית בינלאומית הנסחרת בנאסד"ק ( CDNS ), המובילה בעולם בפיתוח כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים לאימות התכנון של מוצרי אלקטרוניקה צרכנית, ציוד תקשורת ומחשבים ושבבים עבור תעשיית המוליכים למחצה.

קיידנס פועלת בתעשיית ה-EDA -Electronic Design Automation למיכון התכנון האלקטרוני של מערכות אלקטרוניות מורכבות, משנת 1987, ומעסיקה 5,000 איש הפזורים על פני 63 מדינות.

באפריל 2005, רכשה קיידנס העולמית את חברת התוכנה הישראלית Verisity (וריסיטי), ובכך הרחיבה את תחומי התמחותה לפיתוח כלי תוכנה מתוחכמים לתחום הוריפיקציה (אימות), שעד אז סיפקה וריסיטי באופן בלעדי לשוק ה-EDA העולמי. כיום, בזכות רכישתה של וריסיטי, מובילה קיידנס גם בתחום זה.

פעילות קיידנס בישראל מתבצעת בשני מישורים: מרכז הפיתוח הממוקם בפארק אפק שבראש העין (לשעבר וריסיטי) בניהול עמוס  זיו, וחטיבת המכירות והשיווק בניהולו של גדעון קדם באזור התעשייה הרצליה פיתוח.

הכנסותיה של קיידנס העולמית הסתכמו ב-2007 ב-1.62 מיליארד דולר ומשרדיה הראשיים ממוקמים בעמק הסיליקון, סן-חוזה, קליפורניה. אתר החברה: www.cadence.com

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.