כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

EMC השיקה מוצרי גיבוי חדשים המאפשרים שליטה בגידול הנתונים ומשפרים את היעילות

26/05/2008

יכולות חדשות של דה-דופליקציה ו-spin-down בשילוב עם צריכת הספק נמוכה, עוזרים להקטין עלויות ולצמצם את האתגרים הכרוכים בשחזור ובגיבוי

EMC המובילה בפתרונות לתשתיות המידע, חשפה מספר מוצרי גיבוי חדשים המקטינים את עול גידול המידע שעמו נאלצים להתמודד מרכזי נתונים בעולם הדיגיטלי ההולך ומתרחב.

הפתרונות החדשים, שהוצגו בפני אלפי המבקרים שהגיעו לתערוכת EMC® World, ממנפים את הטכנולוגיות החדשות ביותר, לרבות דה-דופליקציה, spin-down של הדיסק, וכוננים דלי הספק. כל היכולות והמוצרים החדשים ממשיכים להוריד את עלויות הגיבוי מבוסס דיסק בהשוואה לגיבוי טייפ. EMC מציעה את המערך המקיף ביותר בתעשייה של חומרה, תוכנה ושירותים, העונים על כל קשת הדרישות של גיבוי דיגיטלי, שחזור וארכוב, מאלו של צרכנים פרטיים ועד לדרישות של מרכזי הנתונים הגדולים ביותר בעולם.

היכולות והמוצרים החדשים כוללים:

• EMC Disk Library 3D 1500 and 3000 – מערכות גיבוי דיסק חדשות המבוססות על רשת LAN ומיועדות לעסקים בגודל בינוני. מציעות גיבוי נתונים עם דה-דופליקציה, המבוסס על מדיניות הקצאה, כדי לעזור ללקוחות להבטיח זמינות, להקטין את כמות נתוני הגיבוי, ולעמוד בדרישות של הגנת נתונים מחוץ לאתר הלקוח מבלי להזדקק לטייפים פיסיים.

• EMC Disk Library 4000  - VTL (ספריית טייפ וירטואלית) מציעה דה-דופליקציה של נתונים, spin down, ואת הכוננים החדשים ביותר עם נפח גבוה והספק נמוך. כמו כן, עוזרת VTL להקטין את צריכת ההספק ואת דרישות הקירור בעד 47%.

• EMC Avamar® Data Store Gen 2 and EMC Avamar 4.0 – הגרסה החדשה ביותר של פתרון הגיבוי והשחזור מהדור הבא. מציעה טכנולוגיית דה-דופליקציה המבוססת על מקור גלובלי, מספקת מגוון תכונות של שינוי גודל, תמיכה וקלות שימוש, לרבות הכפלת נפח הגיבוי למערכת. תכונות אלה מקלות על הניהול של יותר מידע ומורידות את העול המוטל על התשתית בגין גיבוי של עותקים כפולים על בסיס קבוע.

• EMC NetWorker® Fast Start – חבילה חדשה ופשוטה של תוכנת הגיבוי NetWorker, מתוכננת עבור עסקים בגודל בינוני הנמצאים בתנופת גידול. התוכנה מקצרת את זמן הפריסה בעד 75% ומקטינה את מספר שלבי ההתקנה בעד 80%. התוכנה מספקת פתרון גיבוי יחיד עבור מחיר אחד, עם דגם אחד ועם התקנה אחת פשוטה.

לורן וויטהאוס, אנליסטית ב-Enterprise Strategy: "סוגיית הגיבוי מציגה קשת של אתגרים שונים התלויים ביישום, בדרישות רמת השירות ובמה שמיושם כבר באותה סביבה. האסטרטגיה של EMC, המספקת תכונות חדשות כמו דה-דופליקציה שניתן לבצע אצל הלקוח באמצעות חבילת פתרון הגיבוי, ובמקום האחסון הייעודי הגדול ביותר, תאפשר לחברה להתמודד עם רוב

דרישות הלקוחות, גם בנקודות שבהן המתחרים נותרים היום ללא מענה – או שאין להם פתרון כלל או שהפתרון שהם מציעים איננו מותאם לצרכים הספציפיים ולשימושים הספציפיים של הלקוחות. ההכרזה הנוכחית מדגישה את החוזק והיכולות של תיק המוצרים של החברה, ואת העובדה שהיא מסוגלת לספק פתרונות להגנת נתונים עבור כל לקוח, בכל גודל ובכל סביבה".

אודות EMC

חברת EMC2 היא המובילה העולמית בפיתוח ואספקה של פתרונות לתשתית המידע, ופתרונות המאפשרים לארגונים בכל הגדלים לשנות את הדרך בה הם מתחרים ולייצר ערך מהמידע שלהם. EMC2 מובילה את חזון ה- ILM (Information Lifecycle Management) לפיו מנוהל המידע לכל אורך מחזור חייו הארגוני, תוך מיונו על פי חשיבותו לארגון ועל פי דרישות הזמינות, הביצועים והשימושיות שלו.

את שנת 2007 סיימה EMC עם הכנסות בהיקף 13.23 מיליארד דולר.

EMC2 פועלת בישראל 13 שנים וממוקמת בקריית עתידים, תל-אביב. על לקוחות EMC2 בארץ נמנות חברות רבות בתחומי התעשייה והמסחר, הטלקום, הפיננסים והביטחון.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.