כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מזור טכנולוגיות ניתוחיות קבלה אישור CE למכירת מערכת ה- C-InSight במדינות האיחוד האירופאי

26/05/2008

מזור תחשוף השבוע לראשונה תוצאות קליניות של המערכת בכנס ותערוכת SpineWeek בשוויץ

חברת מזור טכנולוגיות ניתוחיות הנסחרת בבורסה של ת"א, מדווחת על עמידתה באבן דרך, שהינה להערכת החברה אבן דרך מהותית בפיתוח מערכת ה- C-InSight.

החברה מודיעה כי עמדה בתוכנית הפיתוח של המערכת עד מועד זה, וקיבלה את אישור האיחוד האירופי (CE) לשיווק ומכירת המערכת במדינות האיחוד. 

במקביל  תחשוף השבוע מזור את המערכת בכנס ותערוכת SpineWeek בשוויץ, ותציג לראשונה תוצאות קליניות בעקבות שימוש שנעשה במערכת  במהלך ניתוחים שהתבצעו במספר בתי חולים.

ה- C-InSight (בשמה הקודם ה-(Vision, הינה מערכת הדמיה מבוססת תוכנה אשר פותחה על ידי מזור, המאפשרת הדמיה תלת ממדית עדכנית בזמן ניתוח, בהתבסס על תשתית מערכות הדמיה דו-ממדיות  (C-Arm) המצויות על פי רוב בחדרי הניתוח.

החברה מתכננת להשיק המוצר כמוצר מסחרי בשנה הבאה. המערכת המפותחת תוכל להביא לכך שבתי החולים יוכלו להימנע מרכישת ציוד הדמיה תלת-מימדי יקר (מערכות כאלו נמכרות במחיר שנע בין חצי מיליון למיליון דולר). ייחודה של המערכת המפותחת הוא ביכולתה לעשות שימוש במערכות הקיימות בכל חדר ניתוח אורטופדי ולשדרגו למערכת הדמיה תלת-מימדית.

אורי הדומי, מנכ"ל מזור, אומר: "החברה שמחה לדווח על התקדמות משמעותית זו לגבי ה- C-InSight אשר מהווה נדבך נוסף במימוש יעדינו. אנו מאמינים שהמערכת, ביחד עם המוצרים הנוספים של החברה, יהוו בשורה ותקווה חדשה לתחום ניתוחי האורטופדיה בעולם, ולניתוחי עמוד השדרה בפרט".

מזור הודיעה כי בחודשים הקרובים תמשיך בפיתוח הטכנולוגיה והמערכת, בהתאם לאבני הדרך שפורטו בתשקיף שלה. בכוונת החברה להשלים את פיתוח המערכת עד סוף שנה זו. בד בבד, מתכוונת החברה לבצע בקרוב התקנות ניסיון ראשונות (בטא סייט) כדי לבדוק את יעילות המערכת בסביבה קלינית.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.