כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מלם תים סיימה בהצלחה פרויקט תקשורת בחברת GoNetworks

27/05/2008

מלם-תים מסיימת בימים אלו פרויקט תקשורת מקיף בחברת GoNetworks, שעברה לבניין משרדים חדש ברמת החייל, ת"א.

חברת GoNetworks מספקת פתרונות טכנולוגיים לתקשורת אלחוטית בתקן WIFI ושירותי מולטימדיה ניידים נרחבים. החברה נרכשה בראשית 2007  על-ידי חברתNextWave הנסחרת בנאסד"ק(WAVE)  ומעסיקה למעלה מ-1,100 עובדים ב-14 מדינות ברחבי העולם. במסגרת הפרויקט העתיקה מלם-תים את תשתיות התקשורת של חברת GoNetworks אל בנין המשרדים החדש והוסיפה תשתיות חדשות. היקף הפרויקט נאמד במעל חצי מיליון ש"ח.

במסגרת הפרויקט, תכננה מלם-תים ופרסה את מערך התקשורת החדש של החברה במשרדים החדשים. הפרויקט כלל את העתקת תשתיות הציוד של החברה, הוספת תשתיות חדשות והטמעת שרתים ביניהם שרתי Main server, שרתי Linux, שרתי Windows ושרת Oracle. כמו כן, התקינה מלם-תים את הציוד האקטיבי, הכולל מתגים מתוצרת Nortel מסדרת 5530,5510  ו-2550, לאספקת תקשורת פנימית, הכוללת 100 משתמשי קצה וכ-300 מחשבים ואספקת תקשורת בין המחשבים והשרתים. בנוסף, ביצעה מלם-תים את הפירוק, העברה והחיבור מחדש של התשתית הפאסיבית, הציוד האקטיבי, העתקת חדר מחשב, קווי הטלפון ועוד.

ברונו בלישה, ראש תחום מסחר ותעשיה במלם-תים: "על מנת לאפשר את רצף העבודה של חברת GoNetworks, המתנהלת מול חברת האם בארה"ב ומול משרדים בגרמניה וסין, התעורר הצורך להעביר את תשתיות התקשורת מהמשכן הישן לחדש באופן מהיר ומדויק. הצוות המנוסה של מלם-תים הצליח, לאחר הכנה רבה ותכנון קפדני, להעביר את תשתית התקשורת של החברה לבנין החדש תוך מספר שעות בלבד".

מרום הרפז, סמנכ"ל GoNetworks: "לאור המעבר למשרד חדש, היה צורך בביצוע מורכב, מדויק ומהיר של העתקת תשתיות התקשורת מהמבנה הישן והתקנת הציוד במשרדים החדשים, באופן שלא יפגע בעבודה השוטפת. החוזה מול מלם-תים נחתם זמן קצר לפני  המעבר, ובמשך חודש וחצי עמל צוות מלם-תים יום ולילה על בניית התשתיות, מבלי לחסוך מאמץ. הפרויקט בוצע על הצד הטוב ביותר תוך שמירה קפדנית על לוחות הזמנים, איכות הביצוע, עבודה מקצועית וללא תקלות".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.