כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

תוכנת VMware חסכה עד היום לעולם 39 ביליון קילוואט לשעה של חשמל

27/05/2008

יותר מצריכת האנרגיה השנתית של כל דנמרק
 
מאז 1998 הפכה VMware למעלה מ-6 מיליון שרתים לשרתים וירטואליים. כתוצאה מכך נחסכו קרוב ל-39 ביליון kWh וקרוב ל-4.4 ביליון דולר, נתונים השווים לצריכת החשמל השנתית של כל דנמרק. בכך מוכיחה VMware (סימול: VMW), המובילה בעולם בתחום הוירטואליזציה, כי שימוש בפתרונות הוירטואליזציה שלה חוסך ללקוחות עלויות רבות ומפחית משמעותית את פליטת ה-CO2.

רוב השרתים ותחנות העבודה כיום צורכים בין 70 ל- 80 אחוזים מצריכת החשמל המוערכת שלהם, גם כשהם מושבתים. שימוש בפתרונות VMware מאפשר ללקוחות לאחד כל 10 שרתים פיסיים ויותר לשרת אחד בודד. בכך מופחתת צריכת האנרגיה באופן משמעותי ועלויות החשמל בין 80 ל- 90 אחוזים.

בנוסף מאפשרת  VMwareחיסכון בכמויות ובעלויות האנרגיה באמצעות יכולת חדשנית, המוטמעת בפתרונות הוירטואליזציה של החברה. יכולת זו מאפשרת לשלוט בשימוש באנרגיה באמצעות נטרול שרתים ותחנות עבודה, שאינם בשימוש במשך תקופה מסוימת או במהלך ערבים או סופי שבוע. "בכך אנו מסייעים ללקוחות לחסוך עוד 25 אחוז ויותר של צריכת אנרגיה מבלי להשפיע על היישומים או המשתמשים", מסר סטפן הרוד, ראש משרד הטכנולוגיות ב-VMware.

עבור כל שרת שעבר וירטואליזציה יכולים הלקוחות לחסוך כ-7,000 קילוואט לשעה (kWh) או פליטה של 4 טון CO2 מדי שנה. וירטואליזציה של מחשבים אישיים ושל שרתים מפחיתה את צריכת החשמל ואת העלות שלה ב-35 אחוזים, ואילו שימוש בתחנות עבודה וירטואליות מקטין פי שניים את תחלופת המחשבים האישיים או ה- thin clients ומפחית את ההשפעה הסביבתית, הנגרמת כתוצאה מייצור ציוד חדש.

למידע על חיסכון באמצעות מוצרי VMware:  http://www.vmware.com/solutions/consolidation/green/

חברת VMware (סימול: VMW) הינה החברה הבינלאומית המובילה בפתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות העבודה ועד בסיסי הנתונים. פתרונות החברה מסייעים ללקוחות החברה מכל הגדלים להתרחב, למנוע השבתת שרתים, להגביר את אבטחת המערכות ולעבור לירוק.

עם רווחים של 1.3 ביליון דולר ומעל 100,000 לקוחות ו-10,000 שותפים עסקיים בשנת 2007, VMware הינה אחת מחברות התוכנה הציבוריות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה.
כתובת אתר החברה: www.vmware.com

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.