כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

Dell משיקה בישראל את מערך האחסון: DELL EQUALLOGIC PS SERIES

27/05/2008

מערך האחסון מציע APPLICATION-AWARE SNAPSHOTS  עבור Microsoft Exchange

Dell מתחילה לשווק בישראל את מערכי האחסון מסדרת Dell EqualLogic™ PS5000 כמערך האחסון המועדף עבור שרתי Microsoft® Exchange, הכוללים לראשונה את ה- Auto-Snapshot Manager Smart Copy for Exchange, שהוא האחרון בסדרת מערכי האחסון התומכים ב SNAPSHOTS  ל"הגנה על יישומים" ("application-aware"), שכפול ושעתוק נתונים.

מערך תכונות Smart Copy עבור Exchange יהיה זמין במהלך חודש מאי, ללא תוספת מחיר, עם כל רכישה חדשה של מערך אחסון מסדרת Dell EqualLogic PS5000 Series בטכנולוגיית iSCSI ועבור לקוחות סדרת PS הקיימים הנמצאים בתקופת האחריות או במסגרת הסכם תמיכה.

ההגנה שמציע מערך האחסון עבור יישומים מסוגלת לפשט את האופן בו עובדים מנהלי יישומים בתחום מערכות המידע עם רשתות האחסון האזוריות מסדרת PS, במטרה לסייע בשיפור השמירה על הנתונים, לשיקום במקרה אסון ולתהליכי בדיקה ופיתוח.

מערך תכונות Smart Copy מרחיב את יכולות התמיכה של סדרת PS ב- host integration על מנת לסייע בצמצום הזמן המושקע על ידי מנמ"רים בניהול ובהגנה על יישומים עסקיים הפועלים תחת מערכת ההפעלה Windows. במקרה של Exchange, מאפשר מערך תכונות Smart Copy למנמ"רים למכן בקלות את ביקורות תיקוף הנתונים ולבצע שיחזור מהיר במקרה של אובדן או השחתת נתונים. תכונות Smart Copy הראשונות הוכרזו עבור SQL Server® ביולי, 2007 (הודעה לעיתונות), והן מאפשרות את הרחבת האינטגרציה בין קו מוצרי Dell EqualLogic וסביבות העבודה של מיקרוסופט, ומסייעות בשיפור המהירות והאמינות של פעולות שיחזור קבצים ובסיסי נתונים.

"מערך התכונות Smart Copy הוא דרך נוספת בה מפשטת סדרת PS את נושא האחסון ומרחיבה את החזון הכולל של Dell להפיכת תחום מערכות המידע לפשוט יותר", אמרה רובין קיפרס, ראש מחלקת אחסון ב-Dell EMEA. "הפיתוח של Smart Copy, שכולל כעת הגנה ושחזור של נתוני Exchange, הוא חלק מהיוזמה שלנו לספק יותר הגנה ליישומים באמצעות האחסון מסדרת PS. פיתוח זה מחזק ומעצים מנהלי יישומים, מתוך שהוא מספק להם תכונות ניהול והגנת נתונים מתוחכמות אשר יספקו להם יכולות נוספות בהישג יד – ללא תוספת עלות – במסגרת חבילה בטוחה וקלה לשימוש".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.