כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פתרון אבטחה משותף למק'אפי ומיקרוסופט מאפשר למגזר הביטחוני שליטה בגישה לרשת ואבטחת קצה מוגברת

28/05/2008

ענקית אבטחת המידע הבינלאומית- מק'אפי משיקה פתרון חדש למגזר הביטחוני, להגנה על רשתות פרטיות מגישה לא מורשית של מערכות והתקנים. "תחום אבטחת המידע בגופים ביטחוניים נמצא בימים אלה בראש סדרי העדיפויות שלנו", כך מסר מייק קרפנטר, סגן נשיא בכיר בסקטור הציבורי במק'אפי. "אנו גאים לספק מוצר משולב להגנה מלאה מפני איומים, המבוסס על הפלטפורמות החדשות של מיקרוסופט למען אספקת ההגנה הטובה ביותר ללקוחותינו ממגזר זה". מספר רשויות במשרד ההגנה של ארה"ב כבל החלו להתנסות בפתרון החדש של מק'אפי.

הפתרון של מק'אפי ומיקרוסופט מאפשר שליטה בגישה לרשתות הארגון, באמצעות שילוב פלטפורמת אכיפת מדיניות הקצה של מק'אפי- McAfee(R) ePolicy Orchestrator(R) עם טכנולוגיית NAP (Network Access Protection) בשרת Windows 2008 של מיקרוסופט. הפתרון מאחד את יכולת האכיפה של מנהל האבטחה בתחנות הקצה רחבות הרשת מלוח הבקרה, המנוהל באופן מרכזי באמצעות ה- ePO של מק'אפי. בכך מוסיפה מק'אפי באופן משמעותי להגנה המלאה של מערכות המשימה הקריטיות במגזר הביטחוני, כולל הגנה על רשתות מסווגות. זאת באמצעות הוספת יותר מ 600 בדיקות בריאות באופן פעיל, המאשרות ומתקנות התקנים, שאינם מתואמים לנהלים.

"מיקרוסופט רואה בנושא האבטחה חשיבות עליונה. באמצעות שותפות זו עם מק'אפי, אנו יכולים להגביר באופן משמעותי את אבטחת ה IT של DoD באזורי האיומים המוגברים והתקפות הרשתות", כך מסר גרג בייטמן, מנהל צוות הסוכנויות למגזר הביטחוני במיקרוסופט.

הפתרון מספק גם בדיקות רחבות למשתמשי קצה, מבחני בדיקה לפלטפורמת מיקרוסופט וכיסוי מאות אפליקציות, תוכנות ועוד של Windows. גישה זו ממנפת את השקעות DoD הענקיות הנוכחיות בפתרונות מק'אפי ומיקרוסופט, המיושמים בתוכניות כגון Host Based Security System (HBSS).


אודות החברה:

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים  ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית.

אתר החברה:  http://www.mcafee.com

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.