כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

TDNet הכריזה על השקת e-Book Manager

29/05/2008

מדובר בשירות הראשון בתעשייה המספק לספריות כלים לגישה, איתור וניהול ספרים אלקטרוניים

TDNet, ספקית מובילה של פתרונות לגישה וניהול משאבים אלקטרוניים, הכריזה על השקת e-Book Manager – שירות ראשון מסוגו בתעשייה, המספק לספריות כלי נחוץ לגישה, איתור וניהול אוסף הספרים אלקטרוניים.
 
לפי הערכות חברת המחקר Global Industry Analysts, שוק הספרים האלקטרוניים (e-Book market) העולמי מוערך ביותר מ- 7.5 מיליארד דולר, כאשר ארה"ב תופסת את נתח השוק הגדול ביותר עם 4.8 מיליארד דולר ואחריה אירופה עם נתח שוק של 2.76 מיליארד דולר. ארה"ב ואירופה תופסות ביחד כמעט 95 אחוזים משוק הספרים המקוון. בחברת המחקר צופים כי עד שנת 2010, שוק הספרים האלקטרוניים ייאמד ב- 9.5 מיליארד דולר. ב- TDNet שואפים לתפוס נתח שוק של מיליוני שקלים לשנה באמצעות סדרת מוצריה, כולל שירות ה-  e-Book Manager.
 
הספר האלקטרוני תופס מקום של כבוד על "מדף הספרים" הוירטואלי ומרבית המו"לים מוציאים לאור את המהדורות החדשות כספר אלקטרוני. כמיליון וחצי ספרים יוצאים לאור בפורמט אלקטרוני והמספר מכפיל את עצמו כל שנה. מאגרי TDNet כוללים היום למעלה מ- 200,000 ספרים אלקטרוניים.

e-Book Manager מציע ממשק מקיף הניתן להתאמה אישית ומאפשר למשתמשים לחפש ולגשת לספרים אלקטרוניים, ותומך במגוון רחב של אפשרויות חיפוש: ספרים בלבד, שילוב ספרים וכתבי עת, חיפושים מהירים אחר תוכן ספציפי, כרך, שנה, שם המחבר ועוד.

e-Book Manager החדש מתווסף לחבילת השירותים המקיפה של TDNet ומכיל אוספי ספרים אלקטרוניים של המו"לים ומאגרי התוכן המובילים בעולם, כגון: Net library - מאגר הספרים האלקטרוניים הגדול בעולם, מו"לים גדולים כגון Springer, Elsevier, Oxford, Wiley-Blackwell וכ- 200,000 מו"לים ומאגרי תוכן נוספים.

"אנו גאים להיות הראשונים בתעשייה שמספקים שירות חדש ורב ערך, אשר משפר את הגישה לאוספי הספרים האלקטרוניים ומפחית את הדרישות האדמיניסטרטיביות הכרוכות בניהול תוכנם של ספרים אלקטרוניים", אומר מנכ"ל  ,TDNetאשר סופרין. "משימתנו היא להמשיך ולפתח פתרונות נוספים כדוגמת e-Book Manager, כדי שלקוחותינו יוכלו להפיק את מלוא התועלת ממשאביהם האלקטרוניים".

אודות TDNet

TDNet בע"מ הנה ספקית מובילה של מערכות גישה ופתרונות לניהול תכנים אלקטרוניים למרכזי מידע וספריות.  פתרונותיה של החברה, המוגנים על ידי פטנט רשום, מבוססים על ניסיון נרחב בתעשית המידע, טכנולוגיה חדשנית ומאגר מידע ייחודי ומקיף המכיל מאות אלפי כתבי עת, ספרים ומקורות מידע אלקטרוניים נוספים.  לחברה מאות לקוחות ב-15 מדינות, כולל מפעלי תעשיה, גורמים ממשלתיים, בתי חולים ומוסדות רפואה, מוסדות אקדמיים מובילים בעולם וכל האוניברסיטאות בארץ.  TDNet הנה בבעלות טלדן מערכות מידע וקרן הון הסיכון Delta Ventures.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.