כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

VMware רוכשת את B-Hive לצורך קידום פלטפורמת וירטואליזציה עם ניהול ביצועי יישומים

29/05/2008

לקוחות זוכים בתובנה חיונית ושליטה על ביצועי יישומים ויכולות לנהל פרו-אקטיבית יעדים ברמת השירות

חברת VMware, Inc., המובילה העולמית באספקת פתרונות וירטואליזציה, החל מתחנות קצה וכלה במרכזי מידע, הודיעה אמש על כניסתה להסכם סופי לרכישת B-hive Networks, Inc., חברה פרטית, העוסקת בתוכנה לניהול ביצועי אפליקציות, אשר לה מטה בסן מטאו (San Mateo) קליפורניה, ומרכז פיתוח בהרצליה, ישראל.

עם ביצוע הרכישה, VMware תמנף את הטכנולוגיה והצוות של B-hive על מנת להציע ניהול ביצועים פרו-אקטיבי ודיווח על רמת שירות ליישומים המופעלים במסגרת המכונות הוירטואליות של VMware – הן על שולחן העבודה (desktop) והן על שרתים. כמו כן, מרכז הפיתוח וצוות המו"פ של B-hive יהוו את הגרעין של מרכז הפיתוח החדש של VMware בישראל. תנאי הרכישה, הצפויה להסתיים במהלך הרבעון השלישי של 2008, בכפוף לתנאי סגירה מקובלים, לא נחשפו.

"הפלטפורמה של VMware נהיית הסטנדרט להרצת אפליקציות קריטיות אצל לקוחות, ולכן נהיה חיוני יותר שמנהלי תשתית וירטואלית יבטיחו את ביצועיהם של יישומים מתוך הבנה של חווית השימוש אצל משתמשי הקצה", אמר סטיבן הרוד, Ph.D., סמנכ"ל טכנולוגיה (CTO) של VMware. "הגישה הלא חודרנית ( agentless), המבוססת על מכונה ווירטואלית (virtual appliance) של B-hive, הולכת מעבר לגישות מסורתיות של ניטור פסיבי ומאפשרת לנהל באופן פרו-אקטיבי ביצועי יישומים ברמות שנבחרו. יכולות אלה, בשילוב עם פלטפורמת הוירטואליזציה הבדוקה של VMware, מאפשרות ללקוחותינו להגיע באופן עקבי ליעדי רמות השירות ביישומים שלהם. למשל, אם B-hive מזהה ירידה בזמן תגובה של יישום, היא יכולה לתקן את הבעיה על ידי מתן הוראה אוטומטית לתשתית של VMware על מנת להתאים את המשאבים המוקצים ליישום, או על ידי אספקת מכונה וירטואלית נוספת שעליה רץ עותק נוסף של היישום. בצרוף עם יכולות אספקת שירותי ה- IT  האוטומטיים, ויכולות שמירת ההמשכיות העסקית, של VMware, יכולות ניהול רמת השירות של B-hive מקדמות את החזון של מרכז מידע וירטואלי, אוטומטי, מקוון תמיד".

B-hive, אשר נוסדה ב- 2005 ע"י יואב דמבק ואסף וקסלר, מספקת פתרון ייחודי המאפשר לאנשי תשתית(infrastructure) מבט אל ביצועי אפליקציות בסביבות וירטואליות, כגון זמן תגובה לטרנזקציות עם משתמשי קצה, יעילות שימוש במכונות וירטואליות, ותלויות בין מכונות וירטואליות. בניגוד למוצרי ניטור ביצועים מסורתיים  מבוססי OS, הפתרון של B-hive נועד לבחון ביצועים של יישומים בעלי מבנה מבוזר ורב שכבתי, אשר מופרדים בין קלאסטרים (מיקבצים) שלESX hypervisors  ומכונות וירטואליות.

מוצר הדגל של B-hive, "B-hive Conductor", אשר הגיע לשלב הגמר בתחרות "Best of VMworld" ב- VMWorld 2007, לא רק מנטר ביצועים של משתמשי קצה ומנפיק דוחות על רמת שירות, אלא גם פותר באופן פרו-אקטיבי בעיות בביצועי יישומים,  על ידי אוטומציה של פעולות כגון הקצאה דינמית של משאבים, העברה של היישום לשרת אחר, אספקת מכונות וירטואליות נוספות, שינוי ניתוב הטרנזקציה, או אתחול מחדש של המערכת.

B-hive Conductor הנו מוצר אשר משווק כמכונה וירטואלית ((virtual appliance  המספק   ממשקים פתוחים מבוססי סטנדרטים. באינטגרציה עם  B-hive  מוצרים מנהלי אפליקציות בenterprises   מאפשרים מראה כולל לרמות השירות בסביבות וירטואליות ופיזיות. לשותפים של VMware  תהיה כעת אפשרות מרובה לנהל שירותים עיסקיים לרוחב ה enterprise  על ידי מינוף מדדי שירות לאפליקציות בסביבה וירטואלית של VMware. למידע נוסף אודות B-Hive, אנא בקרו באתר www.vmware.com/go/B-hive.

" VMwareהינה פורצת דרך בתעשייה וסיפקה לארגונים דרך משופרת לתכנן ולבצע פעולותIT  דרך וירטואליזציה, אנו שמחים וגאים להצטרף לצוות המנצח הזה" אמר יואב דמבק, מנכ"ל ואחד ממייסדיה של B-hive. "ככל שלקוחות עוברים מהעולם הפיזי לוירטואלי, הפתרונות המשולבים שלנו יספקו ראות טובה יותר לתוך ביצועיהם של יישומים, ויאפשרו פתרון בעיות בטרם הן פוגעות במשתמש. המטרה המשותפת שלנו היא לשפר את חווית משתמש הקצה, ולמקסם את ערך ההשקעה בוירטואליזציה של VMware".

"עם הרכישה הזו, VMware זוכה בפתרון ייחודי אשר פותר בעיות בעולם האמיתי, ומוסיפה צוות הנדסה רב כישורים, אשר חולק עמנו את התשוקה לחידוש" הוסיף הרוד " .

אודות  VMware

(VMware (NYSE: VMW היא מובילה עולמית בפתרונות וירטואליזציה, החל משולחן העבודה וכלה במרכזי מידע. לקוחות בכל הגדלים סומכים על VMware על מנת להפחית הוצאות הון והוצאות הפעלה, להבטיח המשכיות עסקית, לשפר אבטחה ולשמור על איכות הסביבה. עם הכנסות של 1.3 מיליארד דולר בשנת 2007, יותר מ- 100,000 לקוחות, וכמעט 14,000 שותפים, VMware הנה אחת מחברות התוכנה הציבוריות שצמיחתן מהירה ביותר. המטה של VMware ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה, ובאינטרנט ב- www.vmware.com.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.