כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אפסילון הטמיעה פתרון אבטחת מידע פנים ארגוני של פרומיסק

29/05/2008

פתרון אבטחת מידע זה מאפשר לאפסילון לעמוד בתקנות הרגולציה של הממונה על שוק ההון

פרומיסק (Promisec), חברה מובילה בפיתוח ושיווק מוצרי אבטחת מידע להגנה מפני איומים פנים-ארגוניים, תאפשר לאפסילון בית השקעות לעמוד בתקנה 257 של הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון. זאת באמצעות, הטמעת פתרון אבטחת המידע Promisec Spectator Professional בארגון.

הטמעת הפתרון של פרומיסק באפסילון, בכלל זה במחלקת ההשקעות, מחלקת קרנות נאמנות ומחלקת גמל, מאפשר לאפסילון לבצע ניהול ואכיפה של מדיניות אבטחת המידע בארגון כפי שהוגדרה תחת תקנות הרגולציה ולקבל התראות על חריגה מתאימות (Compliance).

ליאור אביאני, סמנכל הכספים של החברה, הדירקטור הממונה על אבטחת המידע באפסילון בית השקעות, אמר "לאחר בחינה של מספר פתרונות הקיימים בשוק, אפסילון מצאה כי הפתרון של פרומיסק הינו הפתרון הטוב ביותר שמסוגל לתת כיסוי אופטימאלי הן לדרישות הרגולציה בתחנות הקצה והן לעמוד בדרישות כניסה לבקרה ואכיפה בזמן הקצר שעמד לרשות אפסילון".

אריה בר-טל, מנהל הרשת, הוסיף כי מעבר לדרישות הרגולציה, המערכת מסייעת בניהול היבטים תשתיתיים נוספים כמו בטיפול בסביבת התקני USB, וידוא זמינות ועדכניות של מערכות תוכנה צד ג' ועוד...

אמיר קוטלר, מנכ"ל פרומיסק וממייסדי החברה, אמר "ההסכם עם אפסילון מצטרף לשורה של הסכמים עליהם חתמה פרומיסק לאחרונה עם חברות מובילות במשק הישראלי, בכללן אל-על ומוסדות פיננסים נוספים. אנו מזהים דרישה הולכת וגוברת מצד השוק להטמעת פתרון קל לתפעול המאפשר לעמוד בתקנות הרגולציה, ולנהל מדיניות אבטחת מידע גלובאלית".

ההסכם בין החברות- פרומיסק ואפסילון, נעשה באמצעות חברת Overline, שותף עסקי בכיר של פרומיסק אשר ביצעה עד כה עשרות הטמעות מוצלחות אצל ארגונים וחברות מובילות בישראל.

אודות Promisec Spectator Professional

Promisec Spectator Professional, הינו פתרון אבטחה מסוגCESM -Clientless Endpoint Security Management, המספק לארגונים פתרון כולל להגנה מפני איומים שמקורם ברשת הפנימית, בין אם נגרמו על ידי גורמי פנים או על ידי שגיאות בהגדרת תצורה טכנית. פתרון זה, הכולל תוכנה בלבד, מותקן לרוב על המחשב השולחני של מנהל המערכת או על שרת ייעודי במרכז תפעול הרשת (SOC/NOC).

Promisec Spectator Professional פועל בשקיפות עם פתרונות Gateway קיימים (Spectator ופתרונות ה- Gateway משפרים ומשלימים זה את זה) וכן עם תוכנות אבטחה שונות במחשבי הקצה (תוכנות צד שלישי) – על מנת לספק אבטחה מלאה הן לרשת ההיקפית והן לפנים הארגון. באמצעות רכיבי גילוי, תיקון, מניעה וניטור, Promisec Spectator Professional מספק פתרון כולל לניהול האבטחה בכל מחשבי הקצה ושרתי הרשת בארגון.  Promisec Spectator Professional מזהה איומים אשר עקפו את מערכות האבטחה ב- Gateway או במחשבי הקצה ואשר הטמיעו עצמם ברשת - מוצרי גישה אלחוטיים, התקני USB או כל ציוד היקפי אחר אשר חובר למחשב קצה או שרת ברשת, תהליכים או תוכנות בלתי מאושרות ועוד איומים רבים ומגוונים. תוך שימוש  בטכנולוגיה לתיקון מרחוק באמצעות עמדת ניהול מרכזי, Promisec Spectator Professional מאפשר למנהלי אבטחת המידע "להרוג" מרחוק תהליכים מזיקים, להסיר תוכנות או יישומים בלתי-מורשים ולהחזיר על כנם שינויים מסוכנים ב-Registry – באופן אוטומטי או ידני וכל זאת מתחנת העבודה שלהם.

אודות פרומיסק:

פרומיסק הינה חברה מובילה בפיתוח פתרונות אבטחת מידע פנים ארגוניים מתקדמים החוסכים את הצורך בהתקנת תוכנה ע"ג הרכיב הנבדק (clientless). מוצריה של החברה מספקים פתרון מקיף לרשת הפנימית המאתרים ומנטרלים איומים פנימיים העלולים לסכן את הארגון. מוצרי החברה מאפשרים אכיפה יעילה של מדיניות אבטחת המידע הפנים ארגונית.

לפרומיסק חוג לקוחות נרחב, הכולל גם מספר חברות ציבוריות, הנעזרות בפתרונותיה  על מנת להגן על עצמם מפני איומים פנים ארגוניים ולאכוף, באמצעותה, תקנים ונהלים רגולטיביים. על לקוחות החברה נמנות החברות בזק, ישראכרט, כלל ביטוח, קומברס, משרדי ממשלה,בנקים ועוד.

פרומיסק הינה חברה בבעלות פרטית, אשר נוסדה ב-2004 על ידי יוצאי יחידה טכנולוגית בצה"ל: אמיר קוטלר, דורון אופנבך, חיליק קוטלר ורוני סוכובסקי. מטה פרומיסק ממוקם בישראל ולה משרדים במנהטן - ניו יורק ובפאריס.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.