כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חילן טק: "זינוק חד של למעלה מ-65% בהכנסות ולמעלה מ-45% ברווח הנקי ברבעון הראשון, לעומת הרבעון המקביל אשתקד"

29/05/2008

הרווח הנקי ברבעון הסתכם בלמעלה משמונה מיליון ש"ח

אבי באום, מנכ"ל חילן טק: עיקר הגידול נובע מאיחוד הפעילות עם WE! והמשך צמיחה בפעילות הליבה של החברה בתחום השכר

חילן טק, החברה המובילה בתחום מתן שירותים כוללים לחישוב שכר, נוכחות ומשאבי אנוש, מסכמת את הרבעון הראשון עם זינוק חד בהכנסות וברווח הנקי. מהדוחות שפרסמה החברה הבוקר עולה כי החברה סיימה את הרבעון הראשון לשנת 2008 עם זינוק של למעלה מ-65% בהכנסות וזינוק של למעלה מ-45% ברווח הנקי, לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

הכנסות החברה הסתכמו ברבעון הראשון בכ- 58 מליון ₪ והרווח הנקי הסתכם בכ- 8.3 מליון ₪. בחברה מייחסים את הזינוק בהכנסות וברווח הנקי לאיחוד הפעילות עם חברת הייעוץ והאינטגרציה WE! אותה רכשה חילן טק במהלך שנה שעברה ולהמשך הצמיחה בפעילות הליבה של החברה-בתחום השכר.

מהדוחות שפרסמה החברה הבוקר עולה כי הכנסות החברה הסתכמו ברבעון השני  של 2008 ב- 57.9 מליון ₪, לעומת כ-35 מליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד-גידול של 65.3%.

הרווח הגולמי של החברה הסתכם ברבעון הראשון  בכ-22.1 מליון ₪ המהווים גידול של 33% לעומת רווח גולמי של כ-16.6 מליון ₪ ברבעון המקביל בשנה שעברה.

הרווח התפעולי של החברה עמד ברבעון הראשון של השנה  על כ-14 מליון ₪ המהווים גידול של 27% לעומת רווח של כ-11 מליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הנקי של החברה זינק ברבעון הראשון בכ-45% והסתכם בכ – 8.3 מליון ₪, לעומת כ-5.7 מליון ₪ ברבעון הראשון של שנת 2007.

בנוסף, החברה הודיעה במהלך הרבעון הראשון על חלוקת דיבידנד בסך של תשעה מליון ₪, דיבידנד חולק במהלך חודש אפריל. כמו כן, בפברואר 2008 פרסמה החברה תשקיף לרישום למסחר של אג"ח. אג"ח אלו החלו להיסחר בבורסה במרץ.

לדברי אבי באום, מנכ"ל חילן טק, עיקר הגידול בהכנסות ובשורת הרווח נובע מהתרומה הגדולה שתרמה הרכישה של חברת WE!שנעשתה בדצמבר אשתקד וזהו הרבעון הראשון שהינה  באה  לידי ביטוי בדוחות הכספיים של החברה בנוסף, אומר באום, גם במהלך הרבעון הראשון של 2008 המשיכה החברה בקידום פעילותה בתחום הליבה של החברה – תחום השכר הכולל את תחום הנוכחות ומשאבי האנוש  ובכלל זה גיוס לקוחות חדשים והרחבת הפעילות למודולים נוספים בקרב לקוחות קיימים שהפכו את המערכת לאינטגרטיבית לניהול המשאב האנושי בארגון".

מהדו"ח עולה כי בתחום פעילות השכר הסתכמו הכנסות החברה ברבעון הראשון בכ-34 מליון ₪ המהווים גידול של 10.2% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

בתחום שיווק והטמעת מוצרי תוכנה הסתכמו הכנסות החברה  ברבעון הראשון בכ – 21.2 מליון ₪. מהותי  של מאות אחוזים  הנובע מאיחוד הפעילות, והדוחות, עם חברת WE!.

בתחום המידע העסקי  רשמה החברה גידול של כ-18.4%, לעומת הרבעון המקביל אשתקד, וההכנסות מפעילות זו הסתכמו בכ-2.6 מליון ₪.

בחילן טק אומרים כי מעבר לגידול שרשמה החברה כתוצאה מהטמעת רכישת WE!, הכנסות החברה מבוזרות יותר ונשענות כיום לא רק על תחום השכר אלא גם על שיווק מוצרי תוכנה. "אם ברבעון המקביל אשתקד ההכנסות מפעילות השכר היוותה 88% מהכנסות החברה, כיום היא מהווה פחות מ-60% מההכנסות, כאשר פעילות התוכנה זינקה לרמה של 36% מהיקף ההכנסות, לעומת 5.6% בלבד ברבעון המקביל" אומר באום. לדבריו, הרחבת פעילות החברה בתחומי הליבה עם המשך הגדלת תחומי הפעילות והיקפם  מהווים את מנוע הצמיחה של החברה.


אודות חילן טק

חילן טק נמצאת בבעלות משותפת של עופר  הירשזון ואבי באום והיא החברה המובילה בישראל באספקת שירותי מחשוב לניהול כולל של משאב האנושי בארגון: שכר, משאבי אנוש ונוכחות. לחברה ניסיון של עשרות שנות פעילות בכל מגזרי המשק ובסיס לקוחות רחב הכולל כ-700 חברות וארגונים מובילים במשק וביניהם טבע, תנובה, שטראוס-עלית ואחרים. החברה מפיקה תלושי משכורת ללמעלה מ-600,000 עובדים מדי חודש.

לדו"ח המלא  לדו"ח המלא
הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.