כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

טרנספוט תספק מערכת מידע לנוסעים ל – 220 האוטובוסים של אגד תעבורה

29/05/2008

לנוסעים יוצגו במהלך הנסיעה נתונים אודות מיקומם המדוייק, התחנות הבאות, זמני הגעה משוערים וכן עדכוני חדשות ומזג אויר.  היקף ההשקעה בפרוייקט כ- 5 מיליון שקלים.

טרנספוט, ספקית מובילה של מערכות מידע לתחבורה ציבורית, חתמה על הסכם לאספקת מערכת מידע לנוסעים לצי האוטובוסים של אגד תעבורה המונה כ – 220 אוטובוסים. בשלב הראשון תותקן המערכת בצי האוטובוסים של אגד תעבורה בעיר אשקלון. היקף ההשקעה בפרויקט כ-5 מיליון ש"ח.

מערכת המידע באוטובוסים מאפשרת לנוסעים בתחבורה הציבורית לדעת את מיקומם המדויק, את התחנות הבאות בקו וכן את זמני ההגעה המשוערים לכל תחנה. זמני ההגעה מחושבים באמצעות אלגוריתם ייחודי אותו פיתחה טרנספוט, המתבסס בין השאר על המצב בפועל בכבישים. בנוסף לחיזויים המדוייקים, המערכת כורזת את שמות התחנות טרם העצירה בהם בהתאם לתקנות משרד התחבורה, ומספקת לנוסעים עדכוני חדשות שוטפים, עדכוני מזג אויר ועדכונים ממפעיל האוטובוס. המערכת מציגה את המידע באמצעות שני צגים המותקנים באוטובוס, האחד ליד הנהג והשני ליד דלת היציאה.

ההסכם נחתם לאחר תקופת פיילוט במהלכה הותקנה המערכת על אוטובוס בקו 6 בעיר אשקלון. בפיילוט נמצא כי המערכת חוזה את זמני ההגעה בדיוק רב, וכי ציבור הנוסעים מגיב באופן חיובי למערכת ולמידע אותו היא מציגה.

"חברת טרנספוט גאה על שאגד תעבורה בחרה במערכת המידע לנוסעים של החברה", אמר מיכאל ורטהים, סמנכ"ל פיתוח מוצר של טרנספוט. "המערכת החדשה תאפשר לאגד תעבורה ולנוסעיה לתאם ציפיות באשר לזמני ההגעה של האוטובוסים לתחנות השונות, תאפשר לנהגי האוטובוסים להיות מרוכזים יותר בנהיגה, וכן תיצור לנוסעים סביבת נסיעה חדשנית וידידותית יותר."

"אגד תעבורה מובילה את שוק התחבורה הציבורית בישראל ושמה דגש רב על שירות איכותי ללקוחות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות", אמר אלירן אסולין, מנהל השיווק של אגד תעבורה. "אנו צופים כי ההתקנה של מערכת המידע לנוסעים של טרנספוט תתרום להגברת שביעות רצון הנוסעים מאגד תעבורה ותשפר לאין שיעור את חוויית הנסיעה".

אודות טרנספוט:
חברת טרנספוט הינה ספקית מובילה של מערכות מידע לשוק התחבורה הציבורית. באמצעות הטכנולוגיה שפותחה בחברה, טרנספוט מציעה פתרונות מקיפים למפעילי תחבורה ציבורית בעולם.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.