כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אתר ג'ובנט מחדש ומשדרג

1/06/2008

אתר ג'ובנט מחדש ומציע מגוון אופציות חדשות לנוחות הגולשים. האופציות מותאמות הן למחפשי המשרה והן למפרסמי מודעות הדרושים. כמו – כן, מציגים שיתוף פעולה עם לוטן תדמיות לקידום האמנות הישראלית.

אתר מודעות הדרושים ג'ובנט  JOBNET.CO.IL, משיק גרסה מעודכנת ומשודרגת. באתר המשודרג התווספו מספר קטגוריות ומרכיבים לנוחות הגולשים. האלמנטים החדשים פועלים בכמה רבדים ובכך תורמים באופן משמעותי הן למחפשי העבודה והן לחברות המפרסמות את המשרות באתר.

חידוש ראשון, הינו האופן בו ניתן לשלוח את קורות החיים. עד כה ניתן היה לשלוח את הקו"ח רק דרך המייל האישי. כעת, ניתן לשלוח את הקו"ח גם דרך האתר. דבר המקל על מחפש המשרה את השליחה.  כמו כן, בניגוד לעבר, כעת ניתן לבצע בחירה מרובה של תפקידים או מילות מפתח בחיפוש המשרות בתצוגת האינדקס. פיתוח זה מאפשר לגולש לבחור מספר רב של קטגוריות בזמן קצר יחסית ולצפות בהן בבת אחת, בקליק אחד.

יתרון נוסף בשדרוג האתר, הוא האפשרות לשחזר את כל המשרות אליהן פנה הגולש, בין אם הוא עשה זאת באמצעות האתר ובין אם הוא פנה מתוכנת הדואר האלקטרונית הפרטית שלו.  בנוסף, עודכנה תוכנת ניהול הנתונים באתר, דבר המתבטא בשיפור מהירות החיפוש של הגולשים ומהירות עדכון המשרות ע"י המפרסמים.

ממשק נוסף שעלה באתר הוא תערוכה מתחלפת של אמנות ישראלית. ג'ובנט, כאתר המעודד תעסוקה, מציג בגרסה החדשה פלטפורמה שמטרתה לעודד אמנים ישראלים להמשיך לעסוק באמנות, והגברת המודעות לנושא האמנות בתרבות הישראלית. אחת לשבוע יציג האתר תערוכה חדשה של אמן ישראלי תוך חשיפתו לעשרות אלפי גולשים.

ג'ובנט הינו אתר מודעות דרושים, המהווה גם מדיה תקשורתית לשוק העבודה. האתר נותן מענה בכל הקשור למציאת עבודה, בקשת רחבה של תחומים, כגון הייטק, שיווק ומכירות, אדמיניסטרציה, תעשייה וניהול ועוד. האתר נוסד במאי 1997 במימון משרד המדע וקרן סאמיס, בין היתר על מנת לעודד את התעסוקה בישראל ולצמצם את נתוני האבטלה. כיום, מפורסמות באתר כ- 8,000 משרות על ידי למעלה מ- 1,250 חברות, החל בחברות המובילות והגדולות במשק, וכלה בארגונים קטנים הנמצאים בשלבי צמיחה והתפתחות. באתר למעלה מ-220 אלף כניסות של מחפשי עבודה בשבוע.

www.Jobnet.co.il
 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.