כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ענת פסטה-שוברט תתמודד על ראשות מועצת כוכב יאיר-צור יגאל

1/06/2008

ד"ר ענת שוברט המחזיקה בתיק החינוך במועצה הודיעה כי תתמודד על ראשות המועצה בבחירות הקרובות. במרכז המצע: כוכב יאיר-צור יגאל כישוב אטרקטיבי למגורים לכל הגילאים המשלב איכות חיים, חינוך  ברמה הגבוהה ביותר וחוסן כלכלי

ד"ר ענת שוברט, המחזיקה בתיק החינוך במועצה, הצהירה בראשית השבוע שעבר כי תתמודד על ראשות מועצת כוכב יאיר-צור יגאל בבחירות שיערכו בנובמבר הקרוב.

שוברט, ד"ר לסוציולוגיה, בעבר תושבת צור יגאל ובהווה תושבת כוכב יאיר, קיבלה במהלך השבועות האחרונים פניות מתושבים רבים שהפצירו בה להתמודד תוך אמונה שהיא מכירה היטב את הצרכים המיוחדים של כל אזור  ויכולה לזכות באמון התושבים משני חלקי הישוב.

במהלך הכהונה האחרונה החזיקה שוברט כאמור בתיק החינוך והייתה חתומה על המהלך הראשוני באיחוד מערכת החינוך ביישוב-מהלך שזכה להצלחה ולשבחים רבים. באם וכאשר תבחר, בכוונת שוברט להמשיך ולהוביל חינוך איכותי תוך השקעה בצמצום מספר התלמידים בכיתות וקידום תוכניות בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי לכל הגילאים כמו גם שימת דגש על נושאי איכות הסביבה, שיפור סביבת המגורים וחיבור פיזי בין שני חלקי היישוב. 

בימים האחרונים קיימה שוברט מספר פגישות עם תושבים רבים ככל האפשר על מנת שיעלו ויציפו בעיות ונקודות להתייחסות כחלק מבניית מצע הבחירות שלהם.

"החלטתי להתמודד כי אני חושבת שהישוב שלנו יכול וצריך להיות המקום האידיאלי למגורים: מקום המשלב איכות חיים חינוך והעשרה ברמה הגבוהה ביותר וחוסן כלכלי שיהפכו את כוכב יאיר צור יגאל לישוב אטרקטיבי למגורים לכל הגילאים".

ענת שוברט הינה ד"ר לסוציולוגיה של החינוך מטעם האוניברסיטה העברית. במרכז עבודת הדוקטורט שלה מנהיגות נשים וההשכלה הגבוהה. בפוסט דוקטורט בחנה את החברה הבדואית כחברה העוברת שינויים מהותיים ברמה פרטית, החברתית והלאומית דרך המשאב ההשכלתי.

ענת נשואה לאבי שוברט, יועץ התקשורת הפעיל בהנהגות הורים ביישוב ואם לארבע בנות, גיל בת האחת עשרה, נעמה בת עשר, ליהיא בת שבע והגר בת שש – כולן לומדות במערכת החינוך ביישוב.

צילום: ספי סמדר

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור
תגובות
1. אילנה ונה וענקי (7/12/2011 15:30:53)

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.