כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בנק הפועלים רוכש את השליטה בחברת הייעוץ הפיננסי וניהול הנכסים הבינלאומית "נוברס יועצים בע"מ"

2/06/2008

רכישת החברה תחזק באופן משמעותי את יכולות בנק הפועלים בתחום הבנקאות הפרטית הגלובלית

בנק הפועלים הודיע אמש על חתימת הסכם לרכישת 50.01% מחברת "נוברס יועצים בע"מ", חברה לניהול נכסים שבסיסה בניו יורק, המציעה ייעוץ ומגוון של שירותים פיננסיים בהתאמה אישית ללקוחות בעלי אמצעים.

תמורת הרכישה ישלם הבנק סך של כ- 34 מיליון דולר. צוות "נוברס", ובו מקצוענים בעלי ניסיון ורקורד של הצלחה בתחום ההשקעות, יספק ללקוחות הבנקאות הפרטית של בנק הפועלים פתרונות ניהול נכסים ברמה עולמית, ויאפשר לבנק לתת ללקוחותיו שירות טוב יותר, בסגנון family office, לסייע להם בהקמתן ובניהולן של קרנות, וליצור מוצרי השקעה בהתאמה מדויקת ואינדיבידואלית לצורכי הלקוחות ולהעדפותיהם.

"נוברס" מציעה ללקוחותיה שירותי בנקאות פרטית באמצעות משרדים בארה"ב, ארגנטינה ושוויץ. רכישת "נוברס" תרחיב את היצע המוצרים המוצעים ללקוחות הבנקאות הפרטית הגלובלית של בנק הפועלים, באמצעות רשת של בנקים, סניפים ומשרדי ייצוג ביותר מ-20 מדינות באירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה ואסיה.

יו"ר בנק הפועלים, דני דנקנר, אמר: "רכישת השליטה ב"נוברס" היא איתות ברור נוסף על המשך תהליך הפיכתנו לבנק גלובלי, המספק את הניהול, המוצרים והשירותים הטובים ביותר בתחומי הבנקאות הקמעונאית, העסקית והפרטית. אני מצפה כי "נוברס" תתרום משמעותית לתשתית ניהול הנכסים הכלל-עולמית שלנו וכי היא תציע מוצרי השקעה אטרקטיביים ללקוחות הבנקאות הפרטית המוערכים שלנו.

דב שליין, אליאס סאל וסטיבן סאלי, הם בנקאיים בכירים עם רקע פיננסי בינלאומי, אשר הובילו בהצלחה פיננסית את "Rebublic Bank of N.Y". הצטרפותם לבנק הפועלים תוסיף ממד חדש ללקוחותיו בבנקאות הפרטית הגלובלית.

מנכ"ל בנק הפועלים, צבי זיו, אמר בעקבות רכישת "נוברס": "אני שמח לברך על הצטרפותם לבנק הפועלים של שלושה בנקאים בעלי ניסיון רב ורקורד מצוין בתחום הבנקאות הפרטית. יכולות הבנקאות הפרטית שלנו התרחבו מאוד בעשור האחרון, בו הגדלנו את סכום הנכסים שבניהולנו לקרוב ל-18 מיליארד דולר, ואני סמוך ובטוח כי שותפות זו תאיץ עוד יותר את צמיחתנו. בנק הפועלים מספק כיום ללקוחותיו שירותי ניהול נכסים ברמה ובהיקף גלובליים לכל דבר, והיכולות והמומחיות של "נוברס" ירחיבו את היצע המוצרים והשירותים שלנו בתחומי הבנקאות הפרטית. זהו צעד חשוב במאמצינו להרחיב ולחזק את נוכחתנו הגלובלית. לקוחותינו, שותפינו ובנק הפועלים עצמו – כולם ייהנו מהתרחבות זו".

דב שליין אמר: "אנו נרגשים מאוד להציע את מוצרינו ושירותינו ללקוחות הבנקאות הפרטית של בנק הפועלים. בנוסף לכך, לקוחותינו הקיימים ייהנו מן המערך הנרחב והמגוון של מוצרי ושירותי בנקאות שיעמוד לרשותם עתה באמצעות בנק הפועלים".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.