כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

יורם לוינשטיין מגייס אנשי עסקים לאגודת ידידי הסטודיו למשחק שלו בשכונת התקווה

2/06/2008

בעקבות הקיצוצים החדים בהקצבות מגופים ממשלתיים וציבוריים, פועל מנהל הסטודיו המפורסם לצרף לאגודת הידידים שלו אנשי עסקים נדיבים שיעזרו למנוע פגיעה בפעילות התנדבותית של תלמידי הסטודיו בשכונה

יורם לוינשטיין - המנהל המיתולוגי של הסטודיו למשחק ולאמנויות התיאטרון הקרוי על-שמו, השוכן מזה כ-10 שנים בשכונת התקווה בתל-אביב – פועל באחרונה באופן אינטנסיבי להרחבת אגודת ידידי הסטודיו. זאת, בעקבות הקיצוץ החד בהקצבות הציבוריות שמגיעות לסטודיו, ובמקביל – הגידול בפעילות הקהילתית שיוזמים תלמידי הסטודיו ועובדיו בהתנדבות עם ועבור תושבי השכונה התל-אביבית הוותיקה.

עד השנה האחרונה הצליח הסטודיו למשחק, בקושי רב, לאזן את תקציבו השנתי, הרבה תודות למלגות, מענקים ותרומות שהתקבלו מחברי אגודת הידידים של הסטודיו, רבים מהם חברים מוכרים בקהילה העסקית בישראל. בעקבות הקיצוצים החדים בהקצבות בשנה האחרונה, מבקש לוינשטיין לצרף לאגודה חברים חדשים ונדיבים, שיעזרו למנוע פגיעה בתרומה ההתנדבותית האדירה של תלמידי הסטודיו ועובדיו לשכונה בה הם פועלים (ובה רבים מהם מתגוררים). יצוין כי לאחרונה הוזמנה הצגה של אחת הסדנאות הקהילתיות של הסטודיו – במקרה זה של בני נוער בסיכון - לפסטיבל בינלאומי לתיאטרון בעיר טויומה ביפן שייערך בחודש יולי, ובימים אלה עסוקים אנשי הסטודיו בגיוס תורמים שיממנו את נסיעת חברי הסדנה לפסטיבל.

רשימת הפעילויות התיאטרליות והחברתיות שמקיים הסטודיו של לוינשטיין בשכונת התקווה היא ארוכה ומרגשת, וכוללת בין היתר מפעל מנויים המאפשר לתושבי השכונה לרכוש כרטיסים להצגות של הסטודיו במחיר מסובסד; 15! סדנאות למשחק ולתיאטרון שמעבירים תלמידי הסטודיו לתושבי השכונה במסגרת פרויקט פר"ח, בהן סדנאות לילדים וסדנה לקשישי השכונה); תערוכת צילומים משותפת של תלמידי הסטודיו ותושבי השכונה שתוצג בקיץ הקרוב; הפקת סרט הקולנוע העלילתי "הייאוש והתקווה" על-פי תסריט של בן השכונה ובוגר הסטודיו, הסופר דודו בוסי (הירח ירוק בוואדי"), וכן הענקת מלגות לתלמידים תושבי השכונה המתקשים לממן את לימודיהם בסטודיו.

חברי אגודת הידידים יכולים לתרום לפעילות הסטודיו בדרכים רבות ומגוונות, בהן תרומה כספית שנתית קבועה, מימון תחרות מלגות לזכרם של קרובים שנפטרו, עזרה במימון אחת ההפקות השנתיות שמעלה הסטודיו, רכישת הצגה בודדת או אחת מההפקות הקבועות של הסטודיו, שתוצג בפני חבריו וקרוביו של התורם, וכדומה.

"המיקום של הסטודיו למשחק בלב שכונת התקווה, ממש בסמוך לשוק, הוא לא מקרי", אומר יורם לוינשטיין. "אני מאמין שממקומות כאלה צומחות אמנות ותרבות נגישות ומאוד אמיתיות. זוהי הסיבה שאנו מעודדים תלמידים להתגורר בשכונה, ושכולם מחויבים לקחת חלק בפעילות הקהילתית. החיבור בין התלמידים והסטודיו לבין תושבים הוא מדהים. אני מרגיש שאנו מרימים את שכונת התקווה למעלה, ומודאג שמא בגלל הקיצוצים בתקציב, נאלץ להפסיק את רוב הפעילויות ההתנדבותיות שלנו".

בין החברים הנוכחיים באגודת הידידים של הסטודיו ניתן לציין את מייסד האגודה, אבנר יהודאי, חברת הכבוד ליאורה עופר, ישראל ויעל קנטור, אמנון ונאוה דיק, שושנה פריידנבורג, השופטת הילה גרסטל ובעלה ראובן, ליזי ודניאל דורון, דני וקרן גולדשטיין, יגאל ויינשטיין, צבי לובצקי, רוני דואק, דורון ליכטר, ד"ר מאיר דביר, רני והילה רהב, תמר אחיטוב ואורי וייזר, שוש ואליעזר כרמל.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.