כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

רמדור מדווחת על רווח נקי של 678 אלף ₪ ברבעון הראשון של 2008 בהשוואה ל- 224 אלף ₪ בשנת 2007 כולה

2/06/2008

חברת רמדור דיווחה לבורסה לניירות ערך בת"א, כי ברבעון הראשון של 2008 הסתכמו הכנסותיה בכ- 3.5 מיליון ₪, לעומת הכנסות של כ- 3.2 מיליון ₪ ברבעון המקביל בשנה שעברה.

הרווח הנקי ברבעון הראשון של 2008 זינק ל- 678 אלף ₪, לעומת 280 אלף ₪ ברבעון הראשון של 2007, ורווח נקי של 224 אלף ₪ בשנת 2007 כולה.

לחברת רמדור הון עצמי של כ- 11 מיליון ₪, והיא נסחרת בשווי 14 מיליון ₪.

דרור פלומין, מנכ"ל רמדור, אומר כי הגידול  במכירות והגידול המשמעותי ברווח הינם פרי יישום תכנית העבודה והשקעה בשדרוגים טכנולוגיים של מוצרי רמדור, שהביאו לשביעות רצון גבוהה של הלקוחות ולעליה בביקושים. במקביל תרמה לרווח גם  התייעלות שבוצעה בהוצאות התפעול הקבועות בחו"ל של חברת בת.

"אני מאמין שכניסתם של בעלי השליטה החדשים לחברה בסוף שנה שעברה ותרומתם לחברה, יחד עם יישום תכנית העבודה,  הן בפיתוח והן במכירות במקביל למימוש התכנית להרחבת החברה   על ידי רכישות,  יסייעו לכך ש- 2008 תהיה שנת צמיחה משמעותית בפעילות וברווחיות החברה", מוסיף פלומין.

אודות רמדור

קבוצת רמדור עוסקת בפיתוח מערכות לניהול פרוייקטים באמצעות האינטרנט, ניהול תקציבים, ניהול מכרזים וניהול משימות ומעקב החלטות. התוכנות משווקות בשוק המקומי והבינלאומי הן להתקנה על גבי שרת הלקוח והן במודל Hosted Applications באמצעות חוות שרתים של רמדור. הקבוצה מתמחה בפתרונות לשיפור וייעול תהליכים בתחום הפרוייקטלי, ובמיוחד בפרוייקטים הנדסיים ופרוייקטי בניה.קבוצת רמדור היא המובילה בשוק הישראלי באספקת פתרונות תוכנה לענף הבניה (AEC) ומוצריה בתחום ניהול פרוייקטים, מכרזים ותקציבים נמצאים בשימוש רחב בקרב  ארגונים וחברות, יזמים, מנהלי פרוייקטים, מתכננים וקבלנים, הן במגזר הפרטי והן במגזר המוסדי.מוצרי החברה מאפשרים שיפור תהליכי תקשורת בין כל הגורמים המעורבים בפרוייקט ושליטה ובקרה לכל גורמי החוץ. בנוסף מספקת החברה פתרונות ייחודיים בתחום תכנון ובקרה תקציבית  המאפשרים בנוסף ניהול תהליכים תפעוליים כגון הכנת תוכניות עבודה, ניהול חוזים, ניהול הזמנות והתחייבויות, הוצאות, תזרים, מכרזים והתקשרויות. כמו כן עוסקת החברה במתן שירותי יישום, הטמעה והדרכה של המוצרים המשווקים על ידה. החברה מתמקדת במתן פתרונות לניהול פרוייקטים בחברות וארגונים לנהול פרוייקטים ומכרזים ואו פתרונות לתכנון ובקרה תקציבית ברמת הארגון  בהם קיימים מרכזי או למרכזי רווח או עלות.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.