כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת הביומד הישראלית-אנזיסרג'- השלימה גיוס בהיקף 4 מיליון דולר

3/06/2008

חברת אנזיסרג' (EnzySurge) מראש העין, המתמחה במוצרים לטיפול בפצעים כרוניים, השלימה גיוס הון בהיקף של 4 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים.

הגיוס הובל על ידי רואה החשבון אלי גלבוע, ממשרד "גלבוע וליכט", המשמש כיו"ר דירקטוריון פעיל של החברה.

הגיוס, שהינו גיוס המשך, בוצע לפי שווי חברה של 12.3 מיליון דולר. עד היום גייסה אנזיסרג' 7.3 מיליון דולר, כולל הגיוס הנוכחי. השוק הרלווונטי של החברה, שוק הפתרונות לריפוי פצעים כרוניים, מוערך בכ- 6 מיליארד דולר בשנה.

אנזיסרג' מפתחת מוצרים לטיפול בפצעים כרוניים (כיבים סוכרתיים, כיבי לחץ וכיבים על רקע אי ספיקה ורידית) בשיטה ייחודית הנקראת ™Continuous Streaming Therapy המאפשרת הזרמה רציפה של תמיסות ריפוי אקטיביות לטיפול בפצע. מוצר הדגל של החברה, ה- ™DermaStream, הינו מוצר המיועד לטיפול כולל בפצעים כרוניים לכל שלבי הטיפול בפצע משלב ההטרייה, דרך הצמחת רקמות חיוניות חדשות, וכלה בסגירת הפצע. ההתקן המוצמד לאיבר הפגוע ומאפשר הזרמה  מבוקרת של תמיסות ריפוי אקטיביות, שגם הן פותחו בחברה, ומיועדות לשלבי הטיפול השונים בפצע.

"אני בהחלט מרוצה מהצלחת הגיוס, ההתקדמות בניסוי והפעילות השיווקית בארה"ב", אומר אמיר שיינר, מנכ"ל אנזיסרג'. "ההשקעה תאפשר לנו להתמקד בחדירה לשוק בשנתיים הבאות". לדברי שיינר, גיוס הכסף יאפשר לחברה לעבור משלב הפיתוח לשלב המסחור, קבלת האישורים הרגולטוריים ויציאה לשוק.

תחילת הניסויים השיווקיים של המוצרים בשוק היעד (ארה"ב) צפויה לסוף 2008 ותחילת מכירות במהלך 2009.

בימים אלו משלימה החברה את שלב ב' של הניסוי הקליני השני במספר בתי חולים בישראל. תוצאות הביניים של הניסוי מצביעות על שיפור משמעותי בריפוי של פצעים כרוניים על רקע אי ספיקה ורידית.

שיינר: "כדי להתבסס בשוק האמריקני אף פתחנו לא מזמן משרד בארה"ב שיעסוק בקידום וניהול מכלול הפעילות השיווקית והעסקית בשוק האמריקאי, בדגש על החדרת המוצרים לשוק והקמת שותפויות אסטרטגיות ורשת הפצה". כבר בשלב זה יש עניין רב במוצרי החברה ממספר חברות מהמובילות בתחום והחברה אף החלה במגעים ראשוניים עם כמה מהן לצורך בחינת שותפויות אסטרטגיות.

על חברת אנזיסרג':

חברת אנזיסרג' בע"מ מפתחת מערכות חדשניות לטיפול בפצעים כרוניים קשי-ריפוי. מוצר הדגל של החברה – DermaStream™ מתבסס על שיטת טיפול ייחודית שפיתחה החברה – Continuous Streaming Therapy (CST™)  הכוללת הזרמה רציפה של תמיסות טיפוליות פעילות על פני הפצע, תוך שליטה ובקרה על סביבת הפצע. DermaStream™ מאפשר טיפול מקיף, יעיל וכולל, לאורך כל שלבי הטיפול בפצע – החל בשלב ההטריה, דרך הצמחת רקמות חיוניות חדשות, וכלה בסגירת הפצע. DermaStream™, פתרון ידידותי למשתמש ובמחיר תחרותי, מיועד לשימוש בבתי חולים, במרפאות ובבית המטופל. אנזיסרג' מחוייבת להמשיך להציע לשוק הפצעים הכרוניים מוצרים חדשניים אשר ישפרו את איכות החיים של המטופלים. כל זאת באמצעות קיצור משך הריפוי, טיפול מחוץ לכותלי בית החולים שיביאו להפחתה בעלויות הרפואיות. פרטים נוספים באתר החברה: www.dermastream.com.

צלם: יניב רבינוביץ'

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.