כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אתר אינטראקטיבי חדש תפוז לימודים

3/06/2008

כל המידע לגבי מסלולי הלימוד יסופק על ידי נרשמים

הערוץ הייחודי מבית תפוז אנשים וחברת נרשמים מקבוצת סמייל מדיה/אינטרנט זהב, מציע שילוב הפלטפורמות הקהילתיות של תפוז עם תחום הלימודים: פורומים ● קומונות ● בלוגים ● מילון מונחים ● סקרים ● מנוע חיפוש ייחודי.
האתר החדש מיועד לחיילים משוחררים ולחיילים העומדים לקראת שחרורם, סטודנטים ולכל המתעניינים בלימודים לתואר ראשון או שני, בישראל ובארה"ב.

אתר תפוז בשיתוף חברת 'נרשמים', מקבוצת סמייל מדיה/ אינטרנט זהב משיקים אתר לימודים חדש: www.tapuz.co.il/limudim. האתר החדש יכלול מגוון רחב של טיפים, בלוגים, מילון מונחים, טורי מידע, סקרים, אפשרות להרשמה למוסדות השונים ועוד. להבדיל מאתרי לימודים אחרים ברשת, הכוללים בעיקר מידע אינפורמטיבי ומידע מטעם מוסדות הלימוד יוכלו הגולשים בתפוז לימודים ליהנות בעיקר ממגוון תכנים של גולשים אחרים שישתפו במידע על חוויות הלימוד וחיפוש הלימודים שלהם. בעזרת פלטפורמות אינטראקטיביות חדישות – יוכלו הגולשים להעלות הצעות וטיפים לעמוד הבית, לקבל ייעוץ והכוונה ללימודים בארץ ובארה"ב, להשתתף בסקרים ועוד.

לצד תכנים מאתר נרשמים, הכוללים מידע על מסלולי לימוד שונים במאות מוסדות השכלה גבוהה בארץ ובארה"ב, יכלול הערוץ את הפלטפורמות הקהילתיות של תפוז, המהווה את אתר תוכן הגולשים הגדול בישראל. בין הקהילות: פורומים ותיקים של מוסדות לימוד שונים בארץ, קומונות שיוכלו הגולשים להקים בעצמם עבור מוסד הלימודים שלהם, בלוגים בתחום הלימודים ומגוון תכנים נוספים. הערוץ יאפשר לגולשים גישה ישירה לשאלות ותשובות ONLINE מהקהילה הרחבה ביותר בתחום ברשת היום. האתר כולל מנוע חיפוש מתקדם וייחודי לערוץ הלימודים, המתבסס על תחומי לימוד (ראשי ומשני) ומאפשר חיפוש אישי מתקדם של תכנים וכתבות שעלו בערוץ ובקהילות השונות.

שירי גרוסברד, מנהלת אתר נרשמים מוסיפה כי "קהילת הגולשים של תפוז היא קהילה אינטראקטיבית ופעילה במיוחד ומחזקת את הדגש של ערוץ הלימודים החדש, המבוסס ברובו על מידע מטעם הגולשים. היה חשוב לנו ליצור ערוץ לימודים ששם דגש על הגולשים ועל צריכת מידע אובייקטיבי ולא 'מטעם' ולכן השיתוף עם תפוז אנשים הוא הטבעי ביותר".

אילן צינמן, סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה בתפוז: "ערוץ הלימודים החדש של תפוז ונרשמים, לוקח את פורטלי הלימודים ברשת צעד אחד קדימה. אם באתרים אחרים, העיקר הוא מידע אינפורמטיבי גרידא, הרי שהערוץ החדש מציע לגולשים המתעניינים גם חוויה וקהילה תומכת, שמציגה בפניהם, עולם שלם וכולל בו הם יכולים להשתלב עם כמותם".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.