כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברות הקלינטק בישראל יוצאות בקריאה "אנחנו יכולות לחסוך למשק בישראל למעלה ממיליארד וחצי שקלים בשנה ..."

3/06/2008

היום תיפתח תערוכת "קלינטק 2008" בה חברות הקלינטק בישראל יציגו חיסכון של למעלה ממיליארד וחצי שקלים בשנה למשק הישראלי, אם מדינת ישראל תחליט להשקיע בטכנולוגיות הנקיות שהן מציעות

עם פתיחת תערוכת קלינטק 2008 היום, חברות הקלינטק בישראל יוצאות בקריאה "אנחנו יכולות לחסוך למשק בישראל למעלה ממיליארד וחצי שקלים בשנה , אם מדינת ישראל תחליט להשקיע בטכנולוגיות הנקיות שאנו מציעות", מאות מחברות הקלינטק בישראל יחשפו לראשונה את פיתוחיהם הטכנולוגיים בתערוכה, שתתקיים היום ומחר באווניו במתחם האייר פורט סיטי ומקוות לגייס משקיעים מהארץ ומהעולם על מנת לעזור להלחם בצמצום הנזק שאנו גורמים לכדור הארץ, למים ולאטמוספירה.

ישראל שנחשבת מובילה עולמית בתחום טכנולוגיית המים כבר משנות ה- 50 עם פרויקט המוביל הארצי (מהכנרת עד הנגב), שמשרת את ישראל עד היום, לצד הצלחת מתקן התפלה באשקלון, מתקן השפדן ועוד...מתחזקת גם בתחום יצירת החשמל, אנרגיה חלופית, אנרגיה סולרית, מחזור צמיגים, מחזור מי שפכים , טיהור נהרות ואגמים והפיכתם למי שתייה. מאות חברות סטארט אפ , חממות טכנולוגיות ויזמים, שפיתחו טכנולוגיות נקיות המתבססות על השמש, הקטנת צריכת החשמל, רוח , טכנולוגיות מים להתפלות מים, ייפגשו לראשונה, ביומיים של תערוכה בינלאומית, עם חברות וקרנות הון סיכון מהארץ ומהעולם, שגייסו מאות מיליוני דולרים על מנת להשקיע בחברות קלינטק בישראל. הנהלת התערוכה צופה שיסגרו עסקאות בשווי של למעלה מ- 10 מיליון ₪  בתערוכה.

את מגוון הטכנולוגיות הנקיות ניתן יהיה לפגוש ב"2008CleanTech", הוועידה והתערוכה הבינלאומית השנתית לאיכות סביבה, טכנולוגיות מים, אנרגיה מתחדשת ותשתיות שתתקיים בפעם ה-12, באולם "אווניו" בקרית שדה התעופה ב-3-4/6 לקראת יום איכות הסביבה הבינלאומי.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר www.aquaisrael.net

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.