כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

TrekIT מקבוצת Yana הקימה חטיבת בת בשם TrekPro

4/06/2008

החטיבה החדשה תהיה אחראית על החדרת פתרונות אבטחה מובילים מהעולם לשוק הישראלי

TrekIT מקבוצת Yana הקימה חטיבת בת בשם TrekPro, אשר תהיה אחראית להחדרתם לישראל של פתרונות אבטחת מידע המוכרים בעולם ומהווים חידוש עבור השוק המקומי. כזכור, גייסה קבוצת Yana השנה 20 מיליון שקל מקרן פלנוס מזנין, המיועדים לפיתוחה ולקידומה של TrekIT.

חטיבת TrekPro, אשר תנוהל ע"י ריקרדו רסניק,  תייצג בארץ חברות אבטחת מידע משגשגות בעולם דוגמת : Lumension Security, Marshal, PGP, Barracuda, Yoggie, Motorola Wireless ועוד.

"הקמתה של חטיבת הבת החדשה ב-TrekIT מציינת בעינינו, צעד חשוב בהתפתחותו של תחום אבטחת המידע בישראל" מוסר יניב ברזילי, מנכ"ל TrekIT. "TrekPro הוקמה במטרה להתמקד בקווי מוצר מתמחים, אשר נחשבים בעולם למובילים הטכנולוגיים בתחומם. אנו מאמינים שמוצרים אלו לא זכו עדיין לחשיפה ולנתח השוק הראוי להם בישראל, ובטוחים שהקמת TrekPro תעודד את השוק המקומי לאמצם בחום".

"TrekPro תביא מומחיות בעולם זה של פתרונות מחו"ל ותכלול את טובי אנשי המקצוע שלנו." מוסר ריקרדו רסניק, מנהל חטיבת TrekPro, "כל זאת על מנת להביא אל הלקוח הישראלי את מגוון פתרונות אבטחת המידע המתקדמים ביותר, אשר נועדו לתת מענה לאיומי אבטחה המתרבים והופכים מורכבים יותר ומתוחכמים יותר. בסל המוצרים של TrekPro נמצאות חברות כגון: PGP – שמוקמה על ידי גרטנר כמובילת חזון בתחום ההצפנה, Lumension Security – שקיבלה את פרס מוצר השנה של SC Magazine לשנת 2008, Marshal – שמוקמה על ידי גרטנר כמובילת חזון בתחום ה-e-mail Security ועוד רבות וטובות".

אודות TrekIT

TrekIT, מקבוצת YANA, הינה חברת הפצה העוסקת בשלושה תחומי עיקריים: פתרונות אבטחת מידע, תקשורת וסיסטם. TrekIT היא תוצר של מיזוג החברות אקקססקום, טרקדטה וסמארט. החברה מייצגת את המותגים המובילים בתחומים בהם היא עוסקת: Check Point, 5F, Fortinet, McAfee, PGP, נורטל, אלאדין, Lumension Security ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.