כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת Dell חושפת את ענק הווירטואליזציה: משרתים ואחסון ועד לתוכנות ושירותים

4/06/2008

• כלי ייעוץ מקוון ויכולת מסחר אלקטרונית חדשים המייעלים את הפריסה

• שרתים חדשים – Dell™ PowerEdge™ R805 ו- Dell™ PowerEdge™ R905 המותאמים באופן אופטימלי לווירטואליזציה

• שילוב חדש בין מערכי האחסון EqualLogic™ Dell  ובין תוכנת שיקום אתרים VMware Site Recovery Manager

• שירות לפתרונות וירטואליזציה חדשים ומשופרים "בגודל הנכון" המותאמים לצרכי הלקוחות

יצרנית המחשבים Dell הודיעה כי קו המוצרים שלה כולל מעתה את מערך פתרונות הוירטואליזציה הרחב ביותר שהוצע אי פעם. למעלה מתריסר שרתים, כלים ושירותים חדשים, ההופכים עבור ארגונים בכל הגדלים את פריסת וניהול הוירטואליזציה לפשוטה יותר.

"וירטואליזציה חורגת במהירות אל מעבר לתחומי איחוד שכבות הוירטואליזציה (hypervisors) והחומרה", אמר אריק וולפרה, מנהל תחום שיווק לארגונים ב- Dell EMEA. "ארגונים כיום מחפשים מערכים רחב של שרתים, אחסון ושירותים המתוכננים באופן ספציפי עבור סביבות וירטואליות. חברת Dell, שהובילה את גל הוירטואליזציה הראשון, שולחת היום מסר ברור על כוונתה לעמוד גם בראש הגל השני".

תהליכים פשוטים יותר לרכישה, שדרוג ופריסה של מוצרי וירטואליזציה

חברת Dell ייעלה ופישטה את מסלול הרכישה והפריסה של שרתי Dell PowerEdge, בעזרת כלים מקוונים מעודכנים, יכולת מסחר אלקטרוני חדשה ואפשרויות מורחבות לשילוב כבר מהמפעל. בזכות כלי ה- Virtualization Advisor (יועץ הווירטואליזציה) המעודכן, עומדות כעת לרשות הלקוחות יותר אופציות לבנייה באופן מקוון של קונפיגורציות תקפות לפני ביצוע הרכישה. באמצעות אתר www.dell.com/VMwareNow, יכולים הלקוחות לשדרג בקלות את שרתי PowerEdge אותם רכשו, ולהוסיף להם את VMware® ESXi 3.5 עד לרישיון VMware Infrastructure 3 ארגוני מלא.

בנוסף, תציע חברת Dell כבר בשבועות הקרובים את VMware® ESXi 3.5 או Citrix® XenServer Dell OEM Edition, כשהם משולבים מהמפעל על פני טווח רחב של שרתי PowerEdge, כולל שרתי PowerEdge 2950, 900R, 1950, 2900, M600 Blade ו- M605 Blade.


שרתי PowerEdge החדשים מתוצרת Dell נבנו לווירטואליזציה

השרתים החדשים מתוצרת Dell – PowerEdge™ R805 ו- PowerEdge™ R905 – מותאמים באופן אופטימלי לווירטואליזציה, כאשר שרת PowerEdge™ R805 מספק פי 2 זיכרון וקיבולת I/O בהשוואה לשרתי 2 תושבות אופייניים. בתוספת לאפשרות בחירה בין שכבות וירטואליזציה (hypervisors) משולבות מסוג VMware® ESXi 3.5 או Citrix® XenServer Dell OEM Edition, יכולים שרתי PowerEdge™ R805 ו- PowerEdge™ R905 לספק את הפלטפורמה האופטימלית לסביבות וירטואליות. השרתים החדשים מתוצרת Dell זמינים כעת לרכישה בכל רחבי העולם, במחיר התחלתי של 1,999 יורו / 1,499 ליש"ט עבור PowerEdge™ R805 ומחיר של 5,299 יורו / 3,989 ליש"ט עבור PowerEdge™ R905, לא כולל מע"מ ומשלוח. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה בכתובת www.dell.com/poweredge.

שרתי PowerEdge™ R900 ו- PowerEdge™ R905 מתוצרת Dell מספקים את מוצר 4 התושבות בעל ביצועי הוירטואליזציה האולטימטיביים, והם בין השרתים הראשונים המסוגלים לתמוך ב-60 התקנים וירטואליים בבדיקות  Vmmark® , עם ביצועים הטובים ב-23 אחוז בהשוואה לשרת HP ProLiant DL580 G5,ב-8 אחוז יותר בהשוואה לשרת IBM System x3850 וב-17 אחוזים טוב בהשוואה לשרת Sun Fire X44501. שרת PowerEdge R905 סיפק תוצאות מחיר לביצועי וירטואליזציה בעלות הנמוכה ב-33 אחוז בהשוואה ל- IBM x3850, בעלות הנמוכה ב- 56 אחוזים בהשוואה לשרת Sun X4450 ובעלות הנמוכה ב- 18 אחוזים בהשוואה לשרת HP Proliant DL5801. תוצאות מעולות אלה מצטרפות ומחזקות את מעמדה החזק כבר של Dell כמובילה במדדי הביצועים בתחום שרתי ה-Blade ושתי התושבות עם שרתי ה-Blade מסדרת PowerEdge M  ושרת PowerEdge 2950III .

מערכי Dell EqualLogic מספקים אינטגרציה מתקדמת עם VMware Site Recovery Manager

מערכי האחסון Dell EqualLogic™ מספקים אינטגרציה מתקדמת חדשה, בעלת מודעות לרשת אחסון אזורית, עם תוכנת שיקום האתרים VMware Site Recovery Manager המיועדת להגנה על נתונים ושיקום במקרה אסון עבור סביבות וירטואליות, ללא תוספת עלות עבור כלי ניהול. העבודה המשולבת עם טכנולוגיית האחסון הוירטואלית של Dell EqualLogic, הרשומה כפטנט, אשר מבטלת את המורכבות מתהליכי הפריסה והניהול של רשת האחסון האזורית, מאפשרת ללקוחות לספק ולנהל בקלות רבה יותר סביבות אחסון וירטואליות.

שירות פתרונות חדשים "בגודל הנכון" המותאמים לצורכי הלקוחות

חברת Dell הכריזה אמש על הרחבת שירותי הווירטואליזציה שהיא מציעה, הכוללים מעתה את:

 סדנה לפישוט וירטואליזציה  (Virtualization Simplification Workshop) – המיועדת ללקוחות המעוניינים לקבוע אילו אופציות הן התואמות ביותר את הצרכים העסקיים הספציפיים שלהם כיום, את סביבת העבודה הטכנית שלהם ומתאימות גם לעמוד בדרישות צמיחה עתידית.

 כלי חדש להערכת וירטואליזציה תפעולית ומיכון תהליכים (Virtualization Operational Assessment and Process Automation) – מאיץ את הבחירה בטכנולוגיית הווירטואליזציה המתאימה לצרכי הלקוחות ומגדיר את התהליכים והכלים הדרושים למיכון הניהול של סביבות וירטואליות.

 כלי חדש להערכת בריאות הווירטואליזציה (Virtualization Healthcheck) – סוקר סביבות ייצור קיימות שעברו וירטואליזציה לזיהוי בעיות בתחום הטכנולוגיה והתהליך ובעיות איוש אשר מעכבות את הרחבת הווירטואליצזיה ומספק תוכנית ברת ביצוע ומוכוונת תוצאות.

 הערכת הוירטואליזציה המורחבת  (Expanded Virtualization Assessment) – מביאה בחשבון שיקולי וירטואליזציה מרובת יצרניות, אפשרויות אחסון מתקדמות, כמו גם שיפורים בתחום צריכת החשמל ליצירת מרכז נתוני IT ירוק.

 שירותי תכנון ויישום מורחבים (Expanded Design and Implementation Services ) – הכוללים את טכנולוגיות הווירטואליזציה החדישות ביותר, בנוסף על הכלים והטכניקות הטובים מסוגם לשיקום במקרה אסון.

 שירותי ProSupport לייעוץ מרחוק (ProSupport Remote Advisory Services) – גישה מהירה למומחים טכניים להתייעצות בנושאי יישומי וירטואליזציה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.