כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הבורסה לניירות ערך תעביר מידע פיננסי למשקיעים במזרח הרחוק

4/06/2008

חתמה הסכם להעברת מידע עם חברת ברוקרים יפנית; ההסכם יגביר את החשיפה לחברות הנסחרות בתל-אביב
 
במסגרת ההסכם, תעביר הבורסה בתל-אביב נתונים נתונים שונים על החברות הכלולות במדד ת"א-25, בהם: שערים, מחזורי מסחר, נתונים כספיים וכן יחסים פיננסיים עיקריים.

הנתונים יועברו ל-Aizawa באנגלית, יתורגמו על ידה ליפנית וסינית ויופצו למשקיעים ברחבי מזרח אסיה. המהלך צפוי להרחיב את החשיפה של החברות הנסחרות בתל-אביב לשוקי ההון באסיה.
 
חברת www.aizawabtc.com) Aisawa), הפועלת משנת 1918, הינה אחת מחברות הברוקרים הותיקות ביפן, והיא חברה בבורסה של טוקיו (Tokyo Stock Exchange) ובבורסה של אוסקה (Osaka Securities Exchange) ומפרסמת מידע למשקיעים.
 
"העברת מידע לשוקי ההון במזרח הרחוק הינה צעד נוסף בחיזוק הפעילות הגלובלית של הבורסה בתל-אביב", מסרה מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, אסתר לבנון. "הבורסה לניירות ערך משמשת זה זמן רב מקור מידע ונתונים לגופים מקצועיים שונים, ישראליים ובינלאומיים כאחד, לרבות גופים המפיצים את נתוני המסחר. אנו שמחים על העניין שמגלה שוק ההון היפני בשוק ההון הישראלי. חשיפת נתוני החברות הישראליות בפני משקיעים בשוק גדול זה, תרחיב את פוטנציאל ההשקעה הבינלאומי בחברות ישראליות ותחזק את הקשר בין שוק ההון בישראל לשוקי ההון באסיה".
 
לכבוד החתימה על ההסכם התארחו נציגי חברת AIZAWA בבורסה בתל-אביב ולקחו חלק בטקס פתיחת מסחר. בטקס השתתף גם שגריר יפן בישראל , מר טסוטומו קאדונו, אשר ציין כי הוא רואה בהסכם זה צעד ראשון בחיזוק הקשר בין שוק ההון הישראלי למשקיעים במזרח הרחוק.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.