כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סגן נשיא בכיר לטכנולוגיות בגרטנר העולמית מחפש טכנולוגיות ישראליות

5/06/2008

דארקו הרליק יגיע לכנס גרטנר ישראל ביוני, וייפגש עם חברות טכנולוגיה ישראליות בתחומים ממוקדים

דארקו הרליק, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיות וה-CIO (מנהל מערכות המידע) של גרטנר העולמית, יגיע לראשונה לישראל במסגרת הכנס השנתי של גרטנר המזה"ת, שיתקיים ב-17-18 ביוני במלון דיוויד אינטרקונטיננטל. 

הרליק יפגוש בארץ חברות טכנולוגיה ישראליות, במטרה לבחון מוצרים ושירותים לשימוש הפנימי של גרטנר. כמו כן, יבדוק הרליק כיצד ניתן לשפר את הכלים הטכנולוגיים שמעמידה גרטנר לרשות לקוחותיה ברחבי העולם.

הרליק, שבמסגרת תפקידו אחראי על כל התשתיות הטכנולוגיות התומכות בפעילות גרטנר ומול לקוחותיה, מחפש טכנולוגיות ומוצרים בוגרים ומוכחים, שיענו על הדרישות המגוונות של ארגון ידע מחד ושל עובדיו הניידים מאידך. בביקורו הנוכחי, יתמקד הרליק בחיפוש אחר מנועי חיפוש לניהול ידע ומחקר, כלי שליטה ובקרה על מערכות מחשוב מבוזרות בכל העולם, ניהול מערכת מחשוב רשתית, טכנולוגיות אבטחה התואמות לרגולציה בתחומי המחשוב והתקשורת לעובדים ניידים.

ברוך גינדין, מנכ"ל גרטנר המזה"ת: "גרטנר העולמית רואה בישראל מקור לחדשנות ולהובלה טכנולוגית ולכן מצא לנכון ה-CIO להגיע לישראל, כדי לחפש טכנולוגיות שישמשו את גרטנר ולקוחותיה. גרטנר כבר הטמיעה בעבר טכנולוגיות ישראליות וכעת היא מעוניינת למצוא  טכנולוגיות מתקדמות יותר שיענו על צרכים ייחודיים שלה שהתפתחו במשך הזמן".

בכנס תועמד לרשות החברות הישראליות שייבחרו כמתאימות, פינת הדגמה אשר בה יוכלו להציג את הטכנולוגיה שהם מפתחים ולקיים פגישות אישיות עם ה-CIO. בנוסף, ישתתף הרליק במושב ה-CIO שידון בשינויים שעל המנמ"ר לבצע על מנת להוביל את הארגון להצלחה בעידן של חוסר ודאות כלכלית. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.