כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

יוניסיס זכתה בחוזה של רשות אבטחת התעופה של קנדה לניהול תעודות זהות ביומטריות ב- 4.2 מיליון דולר

5/06/2008

יוניסיס תספק מערכת ביומטרית חדשה עבור אימות מיידי של זהויות 100,000 עובדי שדות התעופה בקנדה

רשות אבטחת התחבורה האווירית של קנדה (CASTA) מסרה לחברת המחשוב יוניסיס חוזה לאינטגרציה וניהול של מערכת ניהול זהויות חדשה המשתמשת בטכנולוגיית זיהוי ביומטרי של טביעות אצבעות ורשתיות עיניים, לאימות הזהויות של עובדים ב- 29 נמלי תעופה ברחבי קנדה. היקף החוזה: 4.2 מיליון דולר.

המערכת החדשה, המבוססת על רכיבי מדף מסחריים של חברת ImageWare Systems, תחליף את היישום המשתמש במערכת כרטיס זיהוי לאזורים מוגבלים (RAIC) של רשות אבטחת התעופה הקנדית.

מערכת ה- RAIC החדשה תשפר אבטחת תעופה ע"י אימות זהויות עובדי שדות תעופה באמצעים  ביומטריים, ותבטיח כי רק עובדים עם אישורי אבטחה מתאימים יוכלו להיכנס לאזורים מוגבלים. המערכת גם תאפשר ל- CATSA לעדכן מיידית את סטאטוס אישורי האבטחה של 100,000 עובדים בכל נמלי התעופה ברחבי קנדה.

החוזה הנו לשנתיים, עם אופציה לשתי תקופות נוספות של שנתיים כל אחת. יוניסיס תספק גם שירותי ניהול נתונים, אינטגרציה וניהול פרויקט עבור פריסת הגרסה החדשה של יישום ה- RAIC. שירותים נוספים יכללו הדרכה, הכנת חומרי הדרכה, ואספקה של תמיכה טכנית עם הטמעת היישום.

מערכת ה- RAIC משתמשת בכרטיסים חכמים ללא מגע, קוראי טביעות אצבעות ורשתית עין הממוקמים בנקודות כניסה לאזורים מוגבלים, וציוד המתקשר עם מערכות בקרת הגישה של שדות התעופה. עובדים יסרקו כרטיסים חכמים בקוראים אשר ישאבו את הנתונים הביומטריים, ובהמשך ימסרו טביעת אצבע או סריקת רשתית – אשר יותאמו מול הנתונים על הכרטיס.

החוזה של יוניסיס מתבסס על שתי הצלחות של החברה לאחרונה באספקת פתרונות ניהול זהויות בקנדה, כולל ניסוי שדה ביומטרי של זיהוי טביעות אצבעות ופנים עבור סוכנות האזרחות וההגירה של קנדה, עבור עיבוד בקשות ויזה לכ- 20,000 סטודנטים, עובדים, מבקרים ופליטים במהלך שישה חודשים. נמל האליפקס מסר בשנה שעברה ליוניסיס חוזה לתכנון ופיתוח מערכת ביומטרית עבור כ- 4,000 עובדי הנמל.

יוניסיס ישראל היא הסניף המקומי של יוניסיס העולמית – חברת שירותי ופתרונות טכנולוגיית מידע.

אנשי יוניסיס משלבים מומחיות בייעוץ, שילוב מערכות, מיקור חוץ, תשתיות וטכנולוגיות שרתים עבור לקוחות ביותר מ- 100 ארצות, כדי להשיג במהירות וביעילות יתרון תחרותי.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.