כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בעקבות הסכם בין ה"מרכז לשוק ההון CAPM" ל"מעריב": מנויי מעריב ילמדו בחינם כיצד לנצח בבורסה

8/06/2008

במסגרת הסכם  בין מעריב למרכז לשוק ההון CAPM שנחתם בימים אלו, יקבלו מנויי מעריב  שיעורים במרכז לשוק ההון,  בו ילמדו כיצד להשקיע את חסכונותיהם, כיצד לנצח בבורסה וכיצד להתמודד טוב יותר ומעמדה של כח וידע, עם יועץ ההשקעות ועם מנהל העו"ש בבנק.

המרכז לשוק ההון CAPM הוא הגוף המרכזי בישראל המתמחה בהסברת שוק ההון לכלל הציבור הישראלי.  כגוף המרכז את הקשר עם  החברות המובילות בתחום לציבור הישראלי, מפעיל CAPM מרכז המלמד, כיצד להתמודד עם עמלות הבנקים, עמלות חברי הבורסה ופקידיי הבנק המשיטים אותם עלינו. במסגרת שלושה שיעורים שיכללו סדנאות ייחודיות בחינם למנויי מעריב, ילמדו מנויי מעריב שיטות ייחודיות כיצד להוריד את העמלות בבנק, על העו"ש, על השקעות ועל חסכונות.  עוד ילמדו המנויים כיצד להשקיע בבורסה מבלי ליטול סיכונים מיותרים ויתנסו בסדנאות ואימפרוביזציות של לקוח מול מנהל העו"ש בבנק.

את ההטבה הייחודית יעניק מעריב למנויים קיימים וחדשים באמצעות שובר שיקבלו המנויים בדיוור ישיר, באמצעותו יוכלו לגשת למרכז לשוק ההון שברמת גן ולהתחיל חינם בלימודי שוק ההון. באמצעות שיעורים אלה יוכלו מנויי מעריב לעמוד טוב יותר מול האנשים האחראים על כספם. 

"מהיום יוכלו מנויי מעריב לדעת טוב יותר כיצד להשקיע טוב יותר את חסכונותיהם", אומר מנכ"ל המרכז לשוק ההון CAPM גיל עדני, "ההטבה למנויי מעריב היא השקעה לטווח ארוך בלקוח, מכיוון שאת מה שילמד דרכנו בחינם במרכז לשוק ההון יוכל לממש כל חייו", מוסיף עדני.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.