כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

תושבי המועצה האזורית, חוף אשקלון, מתקנים את הדגל

11/06/2008

תושבי המועצה האזורית, חוף אשקלון, מתכוונים לפרוס ולתקן את דגל ישראל, הקרוע, הגדול בעולם בחוף זיקים

התושבים מתכוונים לפרוס ולתקן השבוע את דגל ישראל הגדול בעולם, אשר נכנס לספר השיאים של גינס, כאות לעמידה איתנה ונחישות. הדגל ייפרש בחוף זיקים אשר, כידוע, לא נפתח השנה לרחצה בשל היעדר מבקרים במקום בשל המצב הבטחוני.

אורכו של הדגל 200 מטרים ורוחבו  100 מטרים והוא נתפר בפיליפינים במהלך שלושה שבועות על ידי עשרות תופרים, בהנחיית שני מעצבים ובסיוע של 40 מתנדבים. משקלו הוא 5,200 ק"ג.

הדגל הגיע לישראל, כתרומה, לפני כמה חודשים ואז נקבע כדגל הגדול בעולם על ידי צוות מדידה של ספר השיאים של גינס.

התורמת, גרייס גופנה, אשת עסקים בין לאומית מהפיליפינים ובבעלותה חברה בין לאומית המייצרת תוספות מזון טבעיות האמורות לעכב סרטן ואיידס ולטפל במקרים של סקרת ולחץ דם גבוה. לחברתה של גופנה 4000 חנויות רק בפיליפינים, היא מייצאת גם לארה"ב ולשאר המזרח.

במהלך הימצאותו בישראל נקרע, הדגל, בכמה מקומות ובשל ממדיו לא נמצא אף גורם שיסכים לתקן אותו. ביום ד' 11.6 בשעות הבוקר ייפרס הדגל ויתוקן  על ידי מאות תושבים אשר מבקשים לקחת חלק במיצג. האירוע ייתקיים בסיסמא – 'תושבי עוטף ישראל מזמינים אתכם לתקן את הדגל"

גרייס משקיעה מליוני דולרים  בחיזוק הקשר בין ישראל לפיליפינים ומוזמנת תכופות על ידי גורמים ממשלתיים בישראל. בשבוע שעבר מימנה והשתתפה בחגיגות ה – 60 למדינת ישראל, בפיליפנים, בהשתתפות אלפי משתתפים.

גרייס התרגשה עד מאד מעצם ההצעה לתקן את הדגל ותוך זמן קצר יצרה קשר עם אחד היוזמים והגיעה ארצה.בימים האחרונים נפגשה גרייס עם גורמים במועצה והבטיחה לראש המועצה, יאיר פרג'ון, כי לאות הוקרה היא תשבור שיא נוסף בחוף זיקים בקרוב, את כוונותיה תחשוף בטקס אשר ייתרחש בסיום תיקון הדגל, יום ד' ב 16:30.גופנה סיירה היום בתחומי המועצה האזורית, חוף אשקלון ובקיבוץ ניר עם. במהלך ביקורה בארץ היא שואפת לקדם גם את עסקיה הבין לאומיים תוך שיתוף גורמים ישראליים.

צילום: אילן הלפרין.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.