כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברת HighView פיתחה מערכת BI מהפכנית עבור התעשייה האווירית

11/06/2008

חברת HighView (היי-וויו), המפתחת פתרונות מתקדמים בתחום ה BI, פיתחה והטמיעה אוביקטי תצוגה חדשים למערכת MBO (Management by Objectives) שפותחה בממ"ן – בית מערכות המידע של התעשייה האווירית. עופר אבנרי, מנכ"ל משותף בחברת היי-וויו מסר, כי "בשיתוף עם התעשייה האווירית, פיתחנו אובייקט גרפי המתבסס על מערכות ה BI של התעשייה האווירית ומשולבות במערך ה-SAP BW ותוכנת פנורמה". היקף הפרויקט לא נמסר לפרסום.

מטרת המערכת היא לאפשר ניהול יעיל לפי מדדים ויעדים. מערכת ה MBO הויזואלית, מאפשרת למנהלי התעשייה האווירית לקבל מדידת הביצועים מול היעדים של יחידות החברה ומנתחת את הנתונים בצורה אוטומטית. זאת באמצעות ממשק המשתמש של המערכת, המותאם למתודולוגית הניהול של התעשייה האווירית. המערכת, ששילובה בתעשייה האווירית הסתיים בחודש שעבר (אפריל), מאפשרת להנהלה לתקשר בשפה אחידה עם כלל המנהלים בחברה. המערכת משרתת כיום עשרות משתמשים מההנהלה הבכירה, ומיועדת לשרת בעתיד הקרוב למעלה מ 1,000 משתמשים.

אלי סרוסי, ס' רמ"ן פתוח SAP בתעשייה אווירית מסר, כי "הקשיים במערכות ה BI הקיימות הם החוסר באינטואיטיביות ופשטות למשתמש. בניגוד לתוכנות ה- BI הקיימות, המציגות את הנתונים בטבלאות וגרפים, המערכת שפיתחנו עם היי-וויו היא בעלת ממשק משתמש ייחודי שאיפיונו בוצע ע"י מנהלים רבים בחברה, כולל מנכ"ל התעשייה האווירית. המערכת מציגה בצורה אינטואיטיבית את נתוני המדידה העסקית. הציון המתקבל מורכב ממספר יעדים ומספר ביצועים, והנתונים מותאמים לכל מנהל לפי האופי העסקי של היחידה אותה הוא מנהל".

אבנרי הוסיף כי "בנינו מערכת הפועלת לפי אופן החשיבה של מנהלי התעשייה האווירית, כך שהיא יכולה לנתח ביצועי מנהלי היחידות בחברה לפי מתודולוגיה המתואמת לאופי העסקי שלהם. במהלך היישום, התעורר הצורך בפתרון BI ויזואלי חדשני, ולכן בנינו ממשק משתמש ייחודי באמצעות FLEX שהינה טכנולוגיה של חברת אדובי (Adobe), זוהי טכנולוגיה מובילה, ואנו בין החברות הראשונות שפיתחו אותה בתוך מערכות BI".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.