כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מלם-תים נבחרה לשדרג את מערך ניהול המשתמשים במעריב

11/06/2008

כולל את העיתון, רשת המקומונים ואתר האינטרנט NRG

מלם-תים זכתה בפרויקט שדרוג מערך ניהול המשתמשים של מקומוני מעריב, באמצעותו ינוהל מאגר המשתמשים במערך מחשוב מרכזי, שינוהל באופן מרוכז מהסניף המרכזי הממוקם בתל אביב.

מערכת ה- Active Directory, שהטמיעה מלם-תים במעריב, מהווה מאגר נתונים מרכזי, המשמש מעין ספר טלפונים, המכיל את כל רשימת המנויים ומאפייניהם, וכן מכיל אינפורמציה על משאבי הרשת, כגון משתמשים, מדפסות, מחשבים ועוד. המערכת הורחבה על ידי הטמעת מספר שרתים ב-5 סניפי המקומונים ברחבי הארץ: ת"א, ירושלים, חיפה, רעננה ואשדוד. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי ₪.

"עד כה עבדנו במקומוני מעריב בעיקר בסביבת מקינטוש, ללא שרת מרכזי. לאור ריבוי המידע החלטנו לעבור לסביבת PC ולעבודה מול שרת מרכזי בכל מקומון, כשכל השרתים מסונכרנים זה מול זה", כך מסר הרצל כהן, מנהל תשתיות במעריב.

בנוסף, יצרה מלם-תים קישוריות בין רשת מעריב לרשת האינטרנט שלו, NRG. מאחר ומדובר בשני ארגונים נפרדים ובמערכות טכנולוגיות נפרדות, התעורר הצורך להתקין מערכת שתאפשר שיתוף יומנים, באופן שיקל, בין השאר, על הליך תיאום הפגישות. במסגרת פרויקט זה הטמיעה מלם-תים במעריב את מערך ה-Microsoft identity integration feature pack, היוצר זמינות בין שני הארגונים. המערכת מבוססת על שרת SQL, המבצע את הסנכרון באמצעות ה- InterOrg Replication Tool של  מיקרוסופט.

במסגרת הפרויקט, שידרגה מלם-תים גם את מערך ניהול המשתמשים ל 2003 Active Directory, כולל שרתי R2 Windows Server 2003 ושרתי DC. המערכת החדשה כוללת מנגנון לשכפול המידע מסניפי המקומונים לאתר המרכזי בת"א, בו גם מתבצע הגיבוי המרכזי.

עוד הוסיף הרצל כי "לפני מספר שנים רכשנו את ציוד התקשורת של מעריב ממלם-תים ולאור שביעות רצוננו מהמקצועיות ומהשירות האמין והמקיף של החברה, בחרנו בהם שוב לביצוע פרויקטים אלו".

לירן זמיר, מנהל פרויקטים בקבוצת שירותי מומחה במלם-תים: "לחץ הזמנים, בו מצוי עיתון יומי בסדר גודל כזה והזמינות הנדרשת ממערכות המידע, הצריך יישום הפרויקט סביב השעון עם Up Time מרבי. מלם-תים, המנוסה בפרויקטים בסדר גודל שכזה, עמדה בדרישות וסיפקה למעריב את המענה המתאים ביותר".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.