כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בינת סמך ואינטרנט בינת משיקות שירות חדש לאספקת שירותי IT במודל BPO

12/06/2008

החברות צופות היקף כספי של מיליוני שקלים כתוצאה משנת הפעילות המשותפת הראשונה

בינת סמך ואינטרנט בינת חתמו על שיתוף פעולה עסקי להשקת שירות חדש. מטרת ההסכם היא לספק במשותף, שירותי IT במודל ( BPO (Business Process Outsourcing לחברות SMB בשוק המקומי. החברות צופות היקף כספי של מיליוני שקלים בשנת הפעילות המשותפת הראשונה.

במסגרת ההסכם, תספקנה שתי החברות במשותף חבילות שירותי IT, VPN, קישוריות אינטרנט, אירוח שרתים, שירותי ערך מוסף ושירותי תמיכה מרחוק. אינטרנט בינת המספקת שירותי אינטרנט לעסקים, תספק את חבילת שירותי האינטרנט ואת האירוח בחוות השרתים. בינת סמך המתמחה באספקת שירותי אאוטסורסינג, תספק שירותי אפיון, הקמה ותפעול של מערכות השרתים בארונות התקשורת של הלקוחות העתידיים המשותפים, על פי מודל של מיקור חוץ.

"מטרתנו לספק שירותים מתקדמים באחריות כוללת מול הלקוח, יחד עם אמנת שירות בשיטת מיקור חוץ מלא או חלקי, בהתאם למטרותיו ואפשרויותיו של הלקוח" מוסר משה קליג', מנכ"ל אינטרנט בינת. "השירות המשותף יאפשר לנו לספק מגוון של שירותים בחבילה אחת ומגורם יחיד עם נקודת ממשק אחת עבור הלקוח, תחת (SLA (Service Level Agreementהמוגדר מראש. זהו למעשה, One Stop Shop שלא היה אפשרי בטרם ההסכם המשותף".

"ההסכם המשותף לנו ולאינטרנט בינת יאפשר להעניק במשותף שירות איכותי לארגוני SMB בשוק המקומי במגוון של תחומי התעשייה" מוסר עמוס כרובי, מנכ"ל בינת סמך. "השירות יספק ללקוחותינו שירות ברמה של אחריות כוללת המתייחסת לכל מרכיבי המערכות ללא תלות בתקלות שבהן. אמנת השירות אותה אנו מספקים תאפשר ללקוחות להיסמך עלינו כמי שיטפל בכל שלב של אפיון המערכות המותקנות, הטמעתן, איוש המומחים המטפלים בהן ותפעול רצוף שלהן, תוך תמיכה בכל תקלה, שיפור, שדרוג עתידי וכדומה".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.