כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

דאסו סיסטמס ישראל ירוקים מתמיד

12/06/2008

עובדי חברת התוכנה דאסו סיסטמס ישראל התכנסו ליום ירוק מיוחד בו הכריזו על מגוון שינויים בנושאי סביבה בחברה.

משרדי החברה בכפר-סבא עוטרו בבלונים ירוקים בליווי הסיסמה "DS  is keeping it green". כמו כן הוצבו פינות ירוקות חדשות למחזור בקבוקים, פחיות, בטריות ודיסקים. קופסאות למחזור נייר הוצבו ליד הפינות הטכניות (מדפסות, מכונות צילום), במשרדים וב-Open spaces. 

גם בשירותי הנוחיות הוחלפו מתקני הנייר לניגוב הידיים במתקני ייבוש מבוססי אוויר וידידותיים לסביבה. בנוסף, העובדים התחילו את היום בארוחת בוקר "על טהרת הירוק", שכללה חסות, פלפלים, מלפפונים, ענבים ועוד.

"הפתעה ירוקה" המתינה על שולחנו של כל עובד - ספל שתייה אישי הנושא את לוגו החברה ומלא בממתקים ירוקים, זאת על מנת לעודד הפסקת שתייה בכוסות חד-פעמיות. בכל המטבחונים הותקנו מכונות חדשות לשטיפה מהירה של הכוסות, המאפשרות שטיפה מרוכזת של ספלים רבים בו זמנית, במטרה למנוע בזבוז מים, ולאפשר שימוש שוטף בכוסות שאינן מפלסטיק או מנייר.

לדברי אלכס זלצר, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל: "אנו מאמינים כי יש לפעול על מנת לשמור על הסביבה בה אנו חיים. השינויים אותם יישמנו בחברה, נעשו במטרה להגביר את המודעות בקרב העובדים. אלה שינויים קטנים לכאורה, היוצרים שינוי בראייה ארוכת טווח לעתיד נקי יותר".

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com

מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

בתמונה: עובדי דאסו סיסטמס ישראל לצד הפינות ה'ירוקות' החדשות בחברה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.