כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

19 חברות ישראליות לקחו חלק ביום חדשנות ישראלית בחברת בריטיש טלקום בלונדון

12/06/2008

מנכ"ל חברת בריטיש טלקום החדש איאן ליווינגסטון:"החדשנות הישראלית בתחום התקשורת, כבר הוכיחה עצמה כמובילה לחסכון כסף רב לחברה הבריטית והיא בעלת פוטנציאל להמשיך ולעשות כן"

"בריטיש טלקום מייחסת חשיבות רבה לחברות החדשנות הישראליות אשר יביאו לשיפור השירות של BT ללקוחות שלה בעולם"

רחל רועי, מנהלת המטה לקידום השקעות במשרד התמ"ת: "שיתוף הפעולה של משרד התמ"ת עם בריטיש טלקום הינו חלק ממאמץ ממושך של המינהל לסחר חוץ והמטה לקידום השקעות במשרד התמ"ת לקדם פעילויות עם חברות רב לאומיות ובאמצעותן לסייע לחברות ישראליות המפתחות טכנולוגיות המותאמות לתכניות הפיתוח העתידי של התאגידים הגלובליים"

19 חברות ישראליות החלו להציג אמש את הטכנולוגיות שלהן במסגרת יום חדשנות ישראלית בחברת בריטיש טלקום בלונדון – כך מסרה רחל רועי מנהלת המטה לקידום השקעות במשרד התמ"ת.

במסגרת יום החדשנות נבחרו בקפידה לאחר תהליך סינון שנערך ע"י בריטיש טלקום בפני כ- 200 בכירים בחברה, 19 חברות ישראליות אשר נפגשו עם ההנהלה הבכירה של בריטיש טלקום.

האירוע הינו יוזמה משותפת של החברה הבריטית ושל המטה לקידום השקעות והמינהל לסחר חוץ במשרד התמ"ת, והנציגות המסחרית של המשרד בלונדון.

מנכ"ל החברה החדש, מר איאן ליווינגסטון, אשר נכנס לתפקידו לפני כאחד עשר ימים, הציג אמש בפתיחת יום החדשנות את מגמות החברה ואת חזונה לשנים הקרובות, וציין כי החדשנות הישראלית בתחום התקשורת, כבר הוכיחה עצמה כמובילה לחסכון כסף רב לחברה הבריטית והיא בעלת פוטנציאל להמשיך ולעשות כן.

איאן ליווינגסטון הוסיף עוד כי בריטיש טלקום מייחסת חשיבות רבה לחברות החדשנות הישראליות אשר יביאו לשיפור השירות של BT ללקוחות שלה בעולם, הוא ציין כי יש לחבר בין חברות ישראליות לחברות ענק בעולם ובירך בעברית את האורחים הישראלים.

החברות הישראליות אשר השתתפו אמש באירוע הינן חברות הזנק מתחום התוכן והפרסום, ממשק משתמש, תשתיות, VoIP and IM, ועוד: Dyuna,Intercast , NewACT, Pudding Media, Vringo, Cellex,Comverse , Fenavic, Olista, Pontis, Unipier,Kayote Networks, Tjat, CVidya, EZLegacy, ObserveIT, Sensomatix, ו- Celeno. כמו כן, ישתתף באירוע יוסי ורדי.

חברת בריטיש טלקום היא מהמובילות בעולם בתחום פתרונות ושירותי תקשורת, הפעילה ב- 170 מדינות. פדיון מכירותיה בשנה שהסתיימה במרץ 2008 עומד על כ- 20 מיליארד פאונד, עם רווח של כ- 2 מיליארד פאונד. החברה רשומה בבורסות בלונדון ובניו יורק.

שיתוף הפעולה של משרד התמ"ת עם בריטיש טלקום הינו חלק ממאמץ ממושך של המינהל לסחר חוץ והמטה לקידום השקעות במשרד התמ"ת לקדם פעילויות עם חברות רב לאומיות ובאמצעותן לסייע לחברות ישראליות המפתחות טכנולוגיות המותאמות לתכניות הפיתוח העתידי של התאגידים הגלובליים,  לצמוח ולהתבסס בשוק העולמי. במסגרת מאמצים אלו כבר התקיימו ימי טכנולוגיה וחדשנות ישראלית בחברות סימנס, דויטשה-טלקום, ג'נרל אלקטריק, ורוש ומתוכננים אירועים נוספים  עוד במהלך השנה הנוכחית.

בתמונה משמאל לימין: רחל רועי- מנהלת המטה לקידום השקעות במשרד התמ"ת, מייק הודג'סון - אחראי מטעם BT על איתור טכנולוגיות בישראל, גל נחום - נציג יוניטור-פלטפורמה לניהול שירותים, מנכ"ל בריטיש טלקום - איאן ליווינגסטון, מאט ברוס - טכנולוג ראשי של בריטיש טלקום.
 
צילום: ביליטיקס.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.