כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

הממונה על שוק ההון במשרד האוצר, ידין ענתבי, הודיע על מינויים חדשים בהנהלת האגף

15/06/2008

הממונה על שוק ההון במשרד האוצר, ידין ענתבי, הודיע ביום חמישי האחרון על מינויים בהנהלת אגף שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר והציג את חברי הנהלת האגף:

יואב בן אור ימונה למשנה לממונה על שוק ההון (בפועל) וירכז את תחום החיסכון הפנסיוני. בן אור ימשיך לרכז את תחום הייעוץ הפנסיוני ואת נושא הפצת החיסכון הפנסיוני, כמו כן, ימשיך  לרכז את תחום כח האדם באגף. בן אור (40) הינו בעל תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון נוסף במינהל עסקים ותואר שני במינהל עסקים (MBA), שלושתם מהאוניברסיטה העברית. בן אור הצטרף לאגף בשנת 1999, בין תפקידיו שימש כמנהל מחלקת ביטוח כללי וכסגן בכיר לממונה.

רו"ח אריק פרץ, סגן בכיר לממונה על שוק ההון, מרכז את הפיקוח על הגופים המוסדיים ותחום שוק ההון, ומרכז את פעילות האגף בוועדת אריאב. פרץ (34) הינו בעל תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון נוסף בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במשפטים ובמינהל עסקים (MBA), כולם מהאוניברסיטה העברית. פרץ הצטרף לאגף בשנת 2001, בין תפקידיו שימש כמנהל מחלקת קופות גמל ומחלקת יציבות.

עו"ד רני נויבואר, אשר מונתה לפני מספר חודשים לסגנית בכירה לממונה, מרכזת את תחום פניות הציבור בנושאים בהם עוסק האגף. נויבואר (34) הינה בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בתפקידה האחרון שימשה כעורכת דין במחלקת יעוץ וחקיקה במשרד המשפטים.

רו"ח לי דגן תמונה לסגנית בכירה לממונה (בפועל) ותרכז את הטיפול בביטוח כללי (אלמנטרי), בביטוח בריאות ובאכיפה. דגן (33) היא בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במינהל עסקים (MBA), שניהם מהאוניברסיטה העברית. דגן הצטרפה לאגף בשנת 2002 ושימשה בשלוש השנים האחרונות כמנהלת מחלקת ביטוח כללי באגף שוק ההון. 
 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.