כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בינת תקשורת מחשבים מיישמת לראשונה במנורה מבטחים את פתרון ה-Radware Inflight המזהה פעילות לקוחות במערכות ה-WEB ומאפשר תגובה עסקית בזמן אמת

16/06/2008

מערכת ה-Inflight שהנה חלק מתפיסת "הרשת החכמה" של בינת מאפשרת ניצול עסקי מרבי של המידע שעובר ברשת התקשורת, תוך קישור מיידי למערכות תומכות החלטה כגון BI ו-CRM, מהן ניתן להפיק תועלות רבות יותר; כל זאת בלא צורך לבצע שינוי כלשהו בתצורת האתר הקיים; היקף הפרויקט מאות אלפי ש"ח

בינת תקשורת מחשבים מיישמת לראשונה בחברת מנורה מבטחים את פתרוןRadware Inflight החדשני, המשמש לזיהוי ותיעוד פעילויות לקוחות וספקים במערכות ה-web של החברה, כך שניתן להגיב להן ברמה העסקית בזמן אמת, בצורה ממוקדת. כל זאת בלא צורך לבצע שינוי כלשהו בתצורת האתר הקיים. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי ₪.

המערכת הייחודית עוקבת אחר האירועים המתבצעים ע"י לקוחות באתרי האינטרנט של החברה, או אירועים פנימיים המתבצעים בפורטל הארגוני (סוכנים, ספקים וכו), ומעבירה את המידע למערכות אנליטיות תומכות החלטה לצרכי שיווק ומכירות, מניעת הונאות, שירות לקוחות ועוד. המידע מועבר למערכות כגון BI (בינה עסקית), CRM (ניהול קשרי לקוחות), SIEM (אבטחת מידע), בהתאם לחוקים עסקיים משתנים, כפי שהוגדרו מראש בארגון. 
באמצעות ה-Inflight ניתן לזהות הזדמנויות מכירה ממוקדות ומיידיות ולשפר את רמת השירות הניתנת ומותאמת לכל לקוח. בנוסף, המערכת תסייע למנורה מבטחים בתיעוד וזיהוי פעילות לטובת צרכי אבטחת מידע ומניעת הונאות.

גבי שובל, מנהל תשתיות תפעול וטכנולוגיה במנורה מבטחים, אומר: "מערכת ה-Inflight מספקת פתרון רוחבי לצרכים עסקיים רבים אשר דורשים זיהוי ממוקד של פעילות לקוחותינו. יכולות המערכת מאפשרות לזהות את האירועים המתאימים ולהעבירם הלאה, למגוון מערכות, ללא שינוי באתרי ה-web עצמם או במסדי הנתונים. כך ניתן לספק ערך נוסף לגורמים העסקיים בחברה, במהירות וללא שינוי במערכות הקיימות".

המערכת הנה חלק מתפיסת הרשת החכמה - Business Oriented Networking של חברת בינת, המאפשרת ניצול מרבי של המידע שעובר ברשת התקשורת, והפקת תועלת מרבית ממערכות ה-IT בארגון. הפתרון מאפשר לאנשי ה-IT להגיב ביתר זריזות וגמישות לתועלות העסקיות, והופך את הרשת לתשתית גמישה יותר עבור יישומים וצרכים עסקיים בכל עת.

לדברי אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "הרשת היא התשתית היחידה שבאמת משותפת לכלל המערכות. העובדה שרוב המידע זורם ברשת הופכת אותה למוקד חשוב ואידיאלי בזיהוי אירועים עסקיים, בלא צורך להיכנס לפרויקטי פיתוח וסבבי בדיקות ארוכים. היכולת של מערכת ה- Inflight לזהות את האירועים בזמן אמת, לבדוק מתאמים בין אירועים שונים, ולהעבירם למגוון מערכות בפורמטים שונים, מהווה שינוי תפיסתי בארכיטקטורת ה- IT שתספק מענה לצרכים עסקיים רבים ולשיפור בגמישות מערך ה-IT בארגון".

אודות בינת תקשורת מחשבים

מאז הקמתה בשנת 1975, בינת תקשורת מחשבים צברה מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות אינטגרציה כוללים בטכנולוגיה מתקדמת ובמתן שירותים מקצועיים לצרכים הדינאמיים של קהילת ה- ICT בתחומי התקשורת, המחשוב והטלקום וזאת תחת הסמכת תקן ISO 9001:2000. בגישה ללקוח ולפרויקט, מביאה עימה בינת את העוצמה האדירה של 14 חברות פיתוח הטכנולוגיה מקבוצת RAD, 10 חברות האינטגרציה המרכיבות את קבוצת בינת וכן את עוצמתם של שותפיה העסקיים - ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם, ביניהן: 3COM, Aladdin, CA, Check Point, Cisco, Dell, EMC, HP, Juniper, Microsoft, McAfee, Nortel, Novell, RAD Group, Tekelec ועוד. בינת הינה שותף מוסמך בדרגות הגבוהות ביותר של כל שותפיה העסקיים.

בינת מתמחה בבניית פתרונות מתקדמים, תוך התמקדות בחמישה תחומי מפתח: Storage, Voice, IP Telephony, Mobility, Security , Audio / Video , ומערכות מחשוב.

שותפות היא ערך בתרבות העסקית של בינת. באמצעות שיתוף פעולה עם חברות רבות, המובילות בתחומן בעולם, שומרת בינת על מעמדה כיועץ בלתי תלוי, ועל חופש מלא לבחירת הטכנולוגיות המתאימות ביותר עבור כל לקוח וכל פרויקט.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.