כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שנה שנייה ברציפות: SAS בין המובילות בניהול סיכוני אשראי לבנקים עלפי מחקר של חברת Chartis

17/06/2008

חברת SAS, ספקית מובילה של פתרונות בינה עסקית (BI), המיוצגת בישראל על ידי מיה מחשבים, מחזקת את מעמדה כמובילה עולמית במערכות לניהול סיכוני אשראי. במחקר שערכה חברת Chartis דורגה SAS, זו השנה השנייה ברציפות, כמובילה בין החברות בדו"ח "Credit Risk Management 2008". הדו"ח סקר פתרונות שונים, ביניהם ה- SAS® Credit Risk Management for Banking, ובדק את יכולותיהם בניהול מידע, אפליקציות באזל II, גמישות הניתוחים האנליטיים, תמיכה ונוחות, בינה עסקית ויציבות פיננסית.

חוקרי Chartis צופים כי השוק למערכות ניהול סיכוני אשראי יגדל עד שנת 2012 ל-8.63 ביליון דולר. הדו"ח בדק מהן דרישות השוק ומהם השווקים המרכזיים בהתאם לדרישות הרגולטוריות, האתגרים ביישום והתחרות בין החברות. לדבריהם, "היכולת להציע פתרונות רבים בספקטרום נרחב של ERM (Enterprise Risk Management)" מהווה גורם שמאפיין את החברות המובילות, דוגמת SAS. בהמשך קובעים המחברים כי "פתרונות כוללים אלו מציעים ערך משמעותי למוסדות פיננסיים המחפשים one-stop-shop בעלות- תועלת גבוהה".

הפתרון של SAS לניהול סיכוני אשראי, הכולל את ה- SAS® Credit Scoring for Banking, משלב בין מאגרי ידע, ניתוח ודיווח במסגרת העבודה ופועל לייצר סביבה פתוחה, בעלת יכולות מתקדמות לניהול סיכונים. הפיתרון מקל על קידום הפיקוח, הן פנימית והן חיצונית רגולטורית, כנדרש עלפי הוראות באזל II ותקנות נוספות. מודל המידע לסיכוני אשראי מגבש את הנתונים ממקורות שונים לחלוטין ותומך ביישום מהיר יותר.

צבי צוויג, מנכ"ל מיה מחשבים, מסר כי " SAS דורגה כמובילה בשני הדוחות האחרונים של Chartis, לניהול סיכוני אשראי ולניהול סיכונים תפעוליים, מה שמדגיש את הצורך של המוסדות הפיננסיים בפתרונות חזקים. מוסדות אלו מחפשים פתרון שיסייע להם לתפעל ניתוחים אנליטיים מתקדמים ומשולבים, דיווח וניהול מידע יעיל. כל זאת ועוד הם יכולים למצוא בפתרונות של SAS".

חברת Chartis דירגה לאחרונה את SAS כמובילה, זו השנה הרביעית ברציפות, בניהול סיכונים תפעוליים.

לדוח המלא: http://www.chartis-research.com/assets/RR08021.pdf

אודות מיה מחשבים

חברת מיה מחשבים (1980) והיא הנציגה הבלעדית בישראל של ספקית התוכנה האמריקנית SAS. חברת SAS היא מובילה עולמית בתוכנות ובשירותי Business Intelligence, ההופכים נתונים גולמיים למידע שימושי. מיה מחשבים משרתת בארץ למעלה מ-100 חברות, משרדי ממשלה, מוסדות מחקר ואקדמיה ואלפי משתמשים. הנהלת מיה מחשבים ממוקמת בהרצליה והיא מעסיקה בישראל כ-30 עובדים. אתר החברה http://www.miac.com


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.