כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פיתוחים חדשניים לחברת אבטחת הפנים של האלוף במיל דורון אלמוג

19/06/2008

הקץ לניחושים ולעלות הגבוהה של הגנה על נכסים חיצוניים עם חברת Emza Visual Sense: נחשף הדור הבא של גלאי האבטחה של חברת אבטחת הפנים של האלוף במיל דורון אלמוג, יו"ר חברת AGS

חברת Athlone Global Security) AGS) הודיעה אמש שחברת Emza Visual Sense, המובילה בפתרונות גילוי חזותיים, הציגה את הדור הבא של WiseEye, משפחת מוצרי הגלאים החזותיים שלה. Emza Visual Sense היא אחת משמונה החברות של AGS העוסקות בפתרונות בטחון פנים.

חיישן הוידיאו החכם המהפכני WiseEye של אמזה, יחידת הבקרה ותוכנת הניטור מאפשרים לארגונים לזהות ולסווג במהירות ובעלות נמוכה חדירות מאתרים רבים ומרוחקים. "שלא כמו המצלמות או מתקני ההתרעה המקובלים, הפתרון של אמזה מספק מערכת אבטחה חיצונית יעילה שמאפשרת הערכה חזותית מרחוק בזמן אמת המבוססת על אירועים", אמר מרק פרמו, מנהל המכירות בארה"ב. "כשמחיר הנחושת עלה ב-400 אחוז תוך שש שנים, העלות האמיתית של גניבה יחידה יכולה בקלות לשלם בעד פתרון של אמזה".

WiseEye גירסה 2.4 נותן מענה לרבים מהאתגרים היסודיים הקשורים למה שבאמזה מכנים הגנה על נכס "באיכות מסחרית" או הגנה היקפית, כמו תשתית ומגבלות רוחב פס, הקטנה משמעותית של התרעות שווא בכל מזג אוויר, תנאי אור וחושך, והערכה קלה ופשוטה על ידי המפעיל.

קון אדיסון, אחת מחברות האנרגיה הגדולות בארה"ב, בודקת עכשיו את אמזה וביצעה הערכות מקיפות של WiseEye. "אימתנו את הטענות לגבי WiseEye, והוא אכן מקיים את ההבטחות של התקנה פשוטה, גילוי מדויק, והפחתת מספר התרעות השווא", אמר תומס פרטור, מומחה מערכות בקון אדיסון. "WiseEye משתלב היטב בתפיסה שלנו, "בקרת פיקוח והשגת נתונים באמצעות וידיאו", שבה המפעילים יכולים לקבל מספר סוגים של מידע חזותי שמסייע להם ביעילות התפעולית הכוללת".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.