כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אריקסון, מתימו"פ ו-TUBITAK ישתפו פעולה במחקר ופיתוח תעשייתי

19/06/2008

פורסמה קריאה שנייה להגשת הצעות לפרויקטים משותפים במסגרת תוכנית EUREKA-Eurostars

מתימו"פ, המרכז הישראלי למחקר ופיתוח תעשייתי, TUBITAK – מועצת המחקר המדעי והטכנולוגי של טורקיה ואריקסון יתמכו בחברות טכנולוגיית תקשורת ומידע בטורקיה ובישראל בתוכנית שיתוף פעולה חדשה של פרויקטי מו"פ משותפים בין ישראל וטורקיה.

משתתפי המו"פ משתי המדינות יקבלו תמיכה בפרויקטים שנועדו לפתח מוצרים, יישומים ושירותים חדשניים העונים על הקריטריונים של תוכנית EUREKA-Eurostars (www.eureka.be).

הפרויקטים ייבחנו וימומנו באמצעות סוכנויות ארציות של שתי המדינות, ואילו אריקסון תבחן את ההתאמה הטכנית ופוטנציאל השוק של הפרויקטים המוצעים כדי לראות האם היא יכולה לקחת בהם חלק או לתמוך בהם בדרך אחרת.

הקריאה הראשונה להגשת הצעות לפרויקטים משותפים, אשר הסתיימה בינואר 2008, הניבה שבעה פרויקטים עם היקף מו"פ של 9 מיליון אירו. מטרת השיתוף פעולה היא ליצור היקף מו"פ דומה גם בקריאה השנייה.

למרות ששיתוף הפעולה פתוח לכל התחומים הטכנולוגיים והיישומים, יושם דגש מיוחד על התחומים הבאים:

• שירותי טלוויזיה ומולטימדיה

• טכנולוגיות ויישומי מיקום מתקדמים

• שירותי IP מוסיפי ערך

• שירותים קוליים מתקדמים

חברות המעוניינות להגיש הצעות לפרויקטים לקריאה הנוכחית, מתבקשות לשלוח את ההצעות ל-eureka@ericsson.com.tr עד 1 בספטמבר 2008 לכל המאוחר והעתק ל-turkey@matimop.org.il

אריקסון היא הספקית המובילה בעולם של טכנולוגיה ושירותים למפעילי טלקום, כמובילת השוק בטכנולוגיות סלולריות של הדור השני והשלישי, אריקסון מספקת שירותי תקשורת ומנהלת רשתות המשרתות יותר מ-195 מיליון מנויים. היצע המוצרים של החברה עולל תשתית לרשות תקשורת קוויות וסלולריות וכן פתרונות פס רחב ומולטימדיה למפעילים, עסקים ומפתחים. המיזם המשותף סוני אריקסון מספק לצרכנים התקנים סלולריים אישיים עתירי תכונות.

אריקסון מממשת את חזונה ל"תקשורת לכל" באמצעות חדשנות, טכנולוגיה ופתרונות עסקיים בני קיימא. החברה פועלת ב-175 מדינות, מעסיקה יותר מ-70,000 עובדים ומחזור הכנסותיה הסתכם ב-27.9 מיליארד דולר (188 מיליארד קרונות שבדיות) ב-2007. אריקסון הוקמה ב-1876 והנהלתה יושבת בסטוקהולם, שוודיה. אריקסון נסחרת בבורסות של סטוקהולם, לונדון ונאסד"ק. למידע נוסף, בקרו ב-   www.ericsson.com  או ב- www.ericsson.mobi

מתימו"פ היא הסוכנות הארצית במשרד המדען הראשי של משרד התעשייה והמסחר של ישראל ליישום תוכניות מחקר ופיתוח בינלאומיות . הפרויקטים של מתימו"פ ממומנים לפי כללי ונהלי המדען הראשי. למידע נוסף, בקרו ב- www.matimop.org.il.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.